Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Stracił przytomność w sklepie, policjant ruszył z pomocą

08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 10:05 | redakcja@olawa24.pl

3

ocena 1 / 100%

W jednym ze sklepów przy ulicy Chrobrego 75-letni mężczyzna stracił przytomność. Do pomocy włączył się pełniący służbę policjant, pracownicy sklepu oraz świadkowie, którzy rozpoczęli akcję reanimacyjną.

Do zdarzenia doszło 4 października, mężczyzna wraz ze swoją żoną wracając z wizyty lekarskiej wstąpił na zakupy, gdzie stracił przytomność.

Funkcjonariusz wydziału prewencji przechodząc obok sklepu zauważył leżącego starszego mężczyznę. W skutek upadku miał również ranę ciętą na głowie. Świadkowie zdarzenia przystąpili do pomocy, wykonywali mężczyźnie masaż serca. Policjant włączył się do akcji ratunkowej, wykorzystując profesjonalnie swoją wiedzę i umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego, przystąpił do udzielania pomocy poszkodowanemu, wykonując mu pośredni masaż serca.

Wezwane przez obsługę sklepu pogotowie ratunkowe, przejęło dalsze czynności ratownicze i zabrało mężczyznę do szpitala celem udzielenia dalszej pomocy medycznej.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • tak naprawdę to życie uratował przypadkowy mężczyzna,który podjł od razu akcje RKO,jemu należą sie gratulacje za umijętności i i odwge,nie policjant,który włączył sie do akcji dopiero jak już był zespół reanimacyjny,jak już piszecie ,to piszcie prawdę!!!!

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 13:01 | AUTOR: ~AREKS

  • Ten policjant uratował życie temu człowiekowi... Wiem byłam... Dlaczego tak łatwo nam ludziom przychodzi ocenianie innych niesprawiedliwie.

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 20:03 | AUTOR: ~Fa

  • jak na policjanta to nic wielkiego nie zrobił ale medal pewnie dostanie :D

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 11:09 | AUTOR: ~cześ