Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Pijany jechał lewą stroną i uderzył w inny samochód

08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 09:39 | redakcja@olawa24.pl

13

ocena 8 / 63%

(fot. olawa24.pl)

W niedzielę wieczorem przy ulicy Polnej w Oławie pijany obywatel Ukrainy jadąc lewą stroną jezdni, spowodował wypadek. Kierowca wraz z pasażerem chcieli uciec z miejsca zdarzenia, jednak szybko zostali zatrzymani przez mieszkańców.

Do zdarzenia doszło 7 października po godzinie 19:00, kierujący samochodem osobowym marki VW Passat, jadąc ulicą Polną w kierunku ulicy Małodworcowej, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący samochód marki VW Golf, który w tym momencie wyjeżdżał z ulicy Morelowej.

Pijany kierowca, u którego policja zanotowała ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, najpierw uderzył w Golfa, a następnie wjechał w bramę jednej z posesji. Siła uderzenia w samochód była tak duża, że Golf obrócił się, uderzając w płot. Ze sprawcą zdarzenia jechał pasażer, 25-latek również obywatel Ukrainy, który był także nietrzeźwy. Kierujący Golfem 55-letni mieszkaniec Oławy doznał ogólnych potłuczeń.

Po zdarzeniu mężczyźni zaczęli uciekać. Jednak ich ucieczkę udaremniło dwóch mieszkańców, którzy przytrzymali ich do czasu pojawienia się policji.

Na miejscu była obecna karetka pogotowia ratunkowego, która przewiozła poszkodowanego z Golfa do szpitala na rutynowe badania. Na miejscu była również straż pożarna i policja.

KPP w Oławie wszczęła przeciwko 25-latkowi postępowanie z art. 178a par.1 kk) (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości) i z art. 86 par. 1 kw.



Oceń artykuł:

(8 głosów / 63%)
Zostaw komentarz
  • jestem Ukraińcem. Lubię waszych dziewczyn i biedronku. Za niedługo polska będzie Ukrainą. Pozdrawiam Vladimir

    14 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 22:33 | AUTOR: ~Vladimjr

  • Żeby polak znalazł robotę za granicą podstawą jest znajomość języka a ukraincowi coś powiesz w robocie to on nieznaju!!!!Parodia!!!!

    12 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 08:50 | AUTOR: ~Kriss

  • Te szoszony mieszkają w Godzinowicach :D

    10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:05 | AUTOR: ~Ja

  • Do ukraińców,którzy to czytają!!!!!Wypierdalajcie przynajmniej z Oławy a najlepiej z całej Polski!!!!!!Ponieważ NIKT,powtarzam NIKT was tutaj nie chce i nienawidzi was wy parchy jebane!!!!! Skurwysyny ,na te wasze ryje wszechobecne to już patrzeć nie można!!!!BANDEROWCY.Nigdzie nie umiecie się zachować ,czy to w sklepie czy na ulicy.Zero skromności i pokory.A co najgorsze to zaczynacie się tu już rozmnażać jak te szczury.Chodzą już te wasze kurwy z bębnami po ulicach,wymalowane na czerwono i paradują szmaty!!!! Wpychacie te swoje bękarty do naszych szkół.Ale nigdy nie wtopicie się w oławską społeczność,bo te wasze ryje to z daleka można poznać ,tak jakbyście mieli napisane na czołach:jestem ścierwem ukraińskim.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 15:23 | AUTOR: ~Żu żu

  • tak to jest jak się z dziczy przyjedzie do cywilizacji

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 09:13 | AUTOR: ~cześ

  • Dość tego !!! Przez Ukraińców już nie czuję się w Oławie bezpiecznie. Policja wie, że oni jeżdżą po alkoholu ale nic nie robi, żeby nie czuli się bezkarnie. Kwestia czasu i ktoś zginie zabity przez pijanego Ukraińca. I wtedy się zacznie...

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 09:13 | AUTOR: ~ja

  • Ścierwo jebane. Pewnie w imię pierdolonej lewackiej poprawności politycznej dostaną pół roku w zawiasach i smieszne 5000 kary. I tak słynie to po nich jak po kaczce.

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:40 | AUTOR: ~jatoja

  • Jak to jest? Staż była jako pierwsza.! Nawet pogotowie znalazło wolną kartkę co się bardzo rzadko zdarza. A nasza super POLICJA jak zwykle na końcu. Gdyby nie chłopaki to drugi Ukrainiec by spier..... Jak na obiad to mają czas jeździć do słoneczka a żeby zrobić porządek to im się nie chce a do strajkowania to pierwsi. MASAKRA

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:03 | AUTOR: ~......

  • SZOSZONY WYPIERDALAĆ!!!!!!!

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 19:18 | AUTOR: ~Bob

  • policja powinna wprowadzić im kontrole trzeźwości pod zakładami pracy i tam gdzie ich pełno czyli pod marketami .muszą czuć rygor i oddech na karku bo za bardzo się rozpanoszyli. albo się dostosują albo won za Bug

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 16:50 | AUTOR: ~kierowiec

  • tak pijany że bez butów chodził / jeździł ;0?

    08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 15:18 | AUTOR: ~kierowca

  • jebane dzikie bydło z ukrainy, niech płacą zasrańcy za wszystkie szkody z własnej kieszenie!!!!!! dzikusy