Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

ANDRÉ RIEU: „Amore – mój hołd dla miłości” koncert na żywo

02 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 13:58 | redakcja@olawa24.pl

1

ocena 0 / 0%

W niedzielę 7 października w Kinie Odra odbędzie się retransmisja koncertu w wykonaniu holenderskiego wirtuoza skrzypiec i dyrygenta André Rieu oraz jego Orkiestry Johanna Straussa.

Koncert: „Amore – mój hołd dla miłości” został zarejestrowany 7 lipca i odbył się w pięknej scenerii średniowiecznego rynku w Maastricht, przyciągając tłumy fanów muzyki klasycznej.

Jak mówi sam artysta: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

W programie usłyszymy utwory: Straussa, Verdiego, Pucciniego, Webbera, Rodgersa, a także słynną „Kalinkę” i „Granadę”.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André Rieu, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, występ artysty oraz orkiestry i innych wyjątkowych gości w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

Bilety: 30 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe), dostępne od 1 października w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 i na www.kultura.olawa.pl.

andre18.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • Przypomina mi to czasy głębokiego PRL-u i telewizor na świetlicy... ;)
    Myślę że dzisiaj, w czasach wszelkiego dobrodziejstwa i internetu, transmisja cyt. "na żywo" koncertu zarejestrowanego dwa miesiące wcześniej - to trochę marna propozycja.

    05 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 13:38 | AUTOR: ~Polak_mały