Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Co nowego w OH Kino?

09 08 2018, GODZ 11:04 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze OH Kino Oława przedpremierowo komedia "Szpieg, który mnie rzucił". Premiera animacji "Młodzi tytani: Akcja!", sensacji "Mission: Impossible-Fallout" oraz familijnego filmu "Patryk".

"Szpieg, który mnie rzucił" - Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewi­dywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagen­tem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strze­laniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.Czas trwania 1 godzina 56 minut.

"Młodzi tytani: Akcja!" - Młodzi Tytani też chcą mieć film o swoich przygodach, dlatego wyruszają do Tinsel Town, by do pomysłu przekonać znanego reżysera. Czas trwania 1 godzina 32 minuty.

"Mission: Impossible-Fallout" - Konsekwencje zakończonej niepowodzeniem misji IMF może odczuć cały świat. Aby zapobiec katastrofie, Ethan Hunt i jego zespół muszą stanąć do wyścigu z czasem. Czas trwania 2 godziny 27 minut.

unnamed.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz