Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Dachowanie za Janikowem. Trzy osoby trafiły do szpitala

26 LIPIEC 2018, GODZ 11:14 | redakcja@olawa24.pl

54

ocena 4 / 100%

Chwilę po godzinie 11:00 na drodze z Janikowa w kierunku skrzyżowania na Minkowice Oławskie i Wójcice samochów osobowy dachował do przydrożnego rowu. Trwa akcja ratunkowa.

Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu są trzy karetki pogotowia ratunkowego, trzy zastępy straży pożarnej i policja. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA [GODZINA 12:22]

W Janikowie lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Samochodem poruszały się trzy osoby, w momencie dachowania wyleciały z pojazdu. 

AKTUALIZACJA [GODZINA 13:40]

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letni kierujący samochodem marki BMW 3 jadąc w kierunku Janikowa przewoził dwóch pasażerów 23 i 19-latka na drodze numer 396 po minięciu łuku drogi z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na lewe pobocze, uderzył w przydrożne drzewo i dachował. W wyniku zderzenia wszyscy uczestnicy wypadli z pojazdu. 23-letni pasażer w stanie ciężkim został przewieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala we Wrocławiu. Kierujący z drugim pasażerem zostali przewiezieni do oławskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy, wszyscy uczestnicy zdarzenia są mieszkańcami powiatu oławskiego - informuje Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP w Oławie.

reklama

 

Oceń artykuł:

(4 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • Prosze o zainteresowanie się małolatem który jezdzi po Oławie starym Bmw e 36 compact ( kolorowy - bity z kazdej stony - bez tłumika !!! ) To co sie wczoraj działo koło ronda i term Jakuba to dramat... godzine piłowania w miejscu a Policji ani śladu.... WSZELKIE NORMY HALASU przekroczone - nie mowiac juz o ciszy nocnej !!!

    20 08 2018, GODZ 09:17 | AUTOR: ~Dramat bmw

  • Błotniki by mi się przydały ale rozwalił wszystkie.

    01 08 2018, GODZ 12:50 | AUTOR: ~BMW Fun

  • Błotniki by mi się przydały ale rozwalił wszystkie.

    01 08 2018, GODZ 12:50 | AUTOR: ~BMW Fun

  • A Wy jeszcze drążycie temat. Nudne.

    30 LIPIEC 2018, GODZ 07:09 | AUTOR: ~Dziękuję

  • Chlopak walczy o zycie, a wy piepszycie śmieci. Nie powinien jezdzic bez prawa jazdy, ale bedzie mial nauczkę i jestem pewna, że wiele Go to nauczy i zmieni podejscie do zycia. Najwazniejsze ze że zyja! Obrazanie i wytykanie czlowieka przez pryzmat wygladu jest dnem :) PlmO to wspanialy facet! trzymajcie sie tam chlopaki! Nn jestes silny pamietaj, ze kazdy czeka :)!

    30 LIPIEC 2018, GODZ 00:24 | AUTOR: ~dd

  • Dokładnie!
    ~Loloxd - Rozszyfrowałeś mnie ;)

    29 LIPIEC 2018, GODZ 13:35 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Polak_maly a ty pewnie skaczyles kulturoznawstwo albo inna polonistyke i robisz w mcdonaldzie i zal ci dup* ściska ze nie masz bmw.

    28 LIPIEC 2018, GODZ 14:56 | AUTOR: ~Loloxd

  • Kupię silnik z niej xd

    27 LIPIEC 2018, GODZ 22:15 | AUTOR: ~Detor

  • popieram XOXO, żenada, że zarządzający tym portalem (o ile tak można to nazwać), nie reagują na to chamstwo

    27 LIPIEC 2018, GODZ 15:00 | AUTOR: ~popierający XOXO

  • Do ADMINA !!! Prosimy o usuwanie chamskich i wulgarnych komentarzy. Poziom tego portalu sięga dna...

    27 LIPIEC 2018, GODZ 14:48 | AUTOR: ~XOXO

  • Do ADMINA !!! Prosimy o usuwanie chamskich i wulgarnych komentarzy. Poziom tego portalu sięga dna...

    27 LIPIEC 2018, GODZ 14:48 | AUTOR: ~XOXO

  • Jebnijce się wszyscy w głowę. Jebać te wasze komentarze ! Tu sie liczy czyjeś życie a wy cisniecie jak tylko mozna. Tępe k_rwy bez współczucia.

    27 LIPIEC 2018, GODZ 13:53 | AUTOR: ~Ru

  • cześ...strzeliłeś sobie w stopę...

    27 LIPIEC 2018, GODZ 08:24 | AUTOR: ~xoxo

  • Polak_mały trafiłeś w sedno. Szkoda, że mimo moich wielokrotnych postów na temat wulgaryzmów i obrażliwych komentarzy, ADMIN tego portalu nigdy nie reaguje. Czyżby akceptował totalne schamienie i odmóżdżenie ?

    27 LIPIEC 2018, GODZ 08:22 | AUTOR: ~XOXO

  • poziom komentarzy jest taki jak poziom inteligencji tego kierowcy :D

    27 LIPIEC 2018, GODZ 08:13 | AUTOR: ~cześ

  • Kochani. A ja wam powiem że jak czytam te wasze komentarze to zbiera mnie na wymioty...
    Zastanawiam się jaki wielki deficyt inteligencji trzeba mieć aby nie potrafić przeczytać (ze zrozumieniem)
    tych kilka słów które z trudem tutaj wydukacie. Nie chodzi o jakieś literówki z pośpiechu czy brak interpunkcji
    bo nikt nie jest święty - ale przecież świecą się te błędy podkreślone na czerwono !
    Czy tak ciężko jest to dostrzec i poprawić ?

    Jak bardzo trzeba nie mieć szacunku do siebie i innych aby srać tutaj takim krowim łajnem ?
    Nie dość że z okropnymi błędami to jeszcze zupełnie niegramatycznie ... Jeden bełkot i wymiociny.
    To przecież tak jakby wam z pysków szambem jechało !!! Aż oczy wypala !

    Weźcie sobie to do serca bo świadczy to o was i WASZYM poziomie inteligencji a raczej jej braku.
    Świadczy to o Waszym rozwoju lub niedorozwoju intelektualnym. Smutne ale prawdziwe :(
    Wszyscy z pewnością nazywacie siebie patriotami a nie znacie PODSTAW języka polskiego.
    Boje się że niedługo cofniecie się do rozwoju małp i wystarczą wam tylko proste gesty i pohukiwania.
    To już jest dramat albo przepowiednia... xd

    W każdym bądź razie zanim oblejecie mnie tą falą pomyj i hejtem - zastanówcie się i ogarnijcie.
    Piszę to w dobrej intencji bo czytanie tego przypomina kąpiel w gnojówce.. Pozdrawiam ;)

    27 LIPIEC 2018, GODZ 02:09 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Nie życzę nikomu, chłopaki napewno dostali niezła lekcje życia i tego jak łatwo jest się w nim potknąć. Prawa natury mamy takie czasy ze wszystkie używki mamy na wyciągnięcie ręki. Ale myśle ze to nie to było powodem wypadku tylko chęć zaimponowania, zaistnienia w towarzystwie, teraz młodzi ludzie musza pokazać ze są zaj’’’’bisci bo robią przypały tego oczekują ich rówieśnicy, a nikt nie chwali zdrowego rozsądku bo wtedy jesteś ciota. Ludzie komentarze świadczą o was. Każdy krytykuje ale przyjąć krytykę ciężko. Chłopaki mieli wiele szczęścia, ktoś czuwał. Wracajcie do zdrowia trzymam kciuki

    27 LIPIEC 2018, GODZ 01:08 | AUTOR: ~Patrzę-i-widzę

  • Ludzie ogarnijcie się ! Trochę współczucia dla chłopaków! Pomysłów co oni teraz mają w głowach. ! A to jeszcze bracia! Nie wiecie co przeżywają. Andrzej będzie dobrze wyjdziesz z tego jesteś silny i ty Kamil też!

    27 LIPIEC 2018, GODZ 00:32 | AUTOR: ~Mkccc

  • Sorry, skomentował

    27 LIPIEC 2018, GODZ 00:26 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • A cześ jeszcze nie skomentował?

    27 LIPIEC 2018, GODZ 00:21 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Co za chore komentarze jak tak szalał po wiosce od dwuch tygodni to czemu nikt na policje nie zadzwonil tylko jak stanie sie nie szczescie to jedziecie po czlowieku
    .Szkoda chłopaków.Kazdy z nas popełnia błędny. Bedzie dobrze.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 23:01 | AUTOR: ~Mlody

  • Nie ważne kim jest i czym jeździł ludzie ...

    26 LIPIEC 2018, GODZ 22:56 | AUTOR: ~Mkc

  • Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy ktos z was tam byl i widzial jak to sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos "ich nie zabila" ? Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu

    26 LIPIEC 2018, GODZ 22:56 | AUTOR: ~Goha

  • Po raz to pasażer jest w złym stanie i walczy o życie dupki. Po drugie pomyslcie jak sie czuje rodzina czytając takie obrażające komentarze. Najpierw obeznajcie sie w temacie zanim zaczniecie pojezdzac od cpunow. Zeby nikt z waszej rodziny nie walczył o życie BO BYL PASAZEREM i sie ogarnijcie. Zdarza sie, będą o tym pamiętali do końca swoich dni. Ale teraz powinniście dodać komentarze otuchy dla rodziny. A nie obrażające.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 21:44 | AUTOR: ~Człowiekzszacunkiem

  • 29 lat i taki śmietnik we łbie... do tego jezdzil smietnikiem

    26 LIPIEC 2018, GODZ 21:25 | AUTOR: ~Bbsq

  • co ten gościu tam od...ał to jakiś majstersztyk głupactwa :D

    26 LIPIEC 2018, GODZ 21:20 | AUTOR: ~cześ

  • Ale wy ludzie tu śmieci pier.... Dolicie

    26 LIPIEC 2018, GODZ 21:16 | AUTOR: ~Bmw

  • A co ten pies taki wydziabany? Z zupki chinskiej se wydziaral przepis?

    26 LIPIEC 2018, GODZ 20:23 | AUTOR: ~Sebix

  • ja nie wiem wogole czemu w tym kraju nie karaja osob sprzedajacych auta ludzia bez prawek...

    26 LIPIEC 2018, GODZ 20:22 | AUTOR: ~wladek wielki

  • Tak się konczy kozaczenie w zlomie za pięć tysi. Nikt porzadnym autem nie zapuerdala stuwą po wsi. A biedawieśniak chciał sobie (bo raczej nikomu innemu) udowodnić ze jest miszczem kierownicy. Na tor moglby pojechac ale chyba nie bylo go stac. Lepiej za to prawie za...ac kolegow..... szczęście ze nie zginal nikt inny.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 20:16 | AUTOR: ~Olawiak93

  • co tak obstajesz za kolegami? powinni im testy na narkotyki zrobić!!! doigrali się dobrze że nie skrzywdzili innych!!!!! co jeśliby zabili swoimi bezmyślnym zachowaniem rodzinę z dziećmi? żaden z Was o tym nie pomyślał? co im zrobią? wlepią mandat, kolegium które nie zapłacą obciążą za leczenie? nic ich to nie nauczy-tacy ludzie!

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:58 | AUTOR: ~mi

  • kupi szrota bmke i palma bije do lba

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:40 | AUTOR: ~wiesio

  • Pie.....ni je..ni strażnicy prawa ,na płotach wiszą na kolejowej i jeżdżą patrzą ludzią po podwórkach nie trzeba tam policji w minkowicach taki monitoring osiedlowy ,pie......ie o Szopenie ,BMW to oczywiscie ze odrazu banany i stare lampucery będą mądrości wypisywać . Oby was tez pech złapał i obyście sami zobaczyli jak to jest czytać takie durnoty w takiej sytuacji

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:39 | AUTOR: ~Bys

  • człowiekzszacunkiem to ze to jest twój kolega to po komentarzach widać niestety przez taką brawurę giną niewinni ludzie zastanów się co ty piszesz wiadomo że dla kolegów jest szkoda chłopa ale gdyby przejechał czyjeś dziecko ciekawe czy to dla rodziców by było takie miłe przez czyjąś głupotę ktoś niżej napisał jak jeździ to grożono że już IP ODNALEZIONE KOMPUTERA to zabrzmiało jak groźba niema sensu głupot wypisywać ludzie normalni pisali to co widzą jeździł jak wariat to się skończyło jak po brawurze i tyle w temacie

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:39 | AUTOR: ~gość

  • grubo dozywotni zakaz prawka

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:26 | AUTOR: ~D0 XXXXL

  • A z kąd wiesz ze walczy o życie ? Byłeś u niego jeździł jak debil przez ostatnie dwa tygodnie po minkowicach nie ma uprawnień i krzywdzi nie winnych ludzi nie życzę mu złe ale niech Kamil.N

    Zastanowi się co robi bo jest dorosły i mógł pozabijać ludzi

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:19 | AUTOR: ~Xw

  • Może teraz szanowna policja będzie częściej patrolować okoliczne wsie zamiast chować się p krzakach? Jeszcze powinni dojechać idiotów, którzy latają na motocyklu po Kolejowej.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:19 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • To mistrz kierownicy z Minkowic Oławskich. Może coś go ten wypadek nauczy. Nie życzę mu źle, ale tak się kończą buraczane rajdy w terenie zbudowanym. Gdzie była policja, która nie raz dostawała skargi na tych debili?

    26 LIPIEC 2018, GODZ 19:14 | AUTOR: ~Romek

  • Wiecie co dupki. Mam nadzieję, że nic wam sie nigdy nie stanie.. Chłopak wlasnie walczy o życie, a wy takie komentarze piszecie! Wstyd. Raczej nie tak was mama wychowała. Nn trzymaj sie! Walcz chłopie, cale życie przed tobą.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 18:57 | AUTOR: ~Człowiekzszacunkiem

  • A pogotowie jakieś 20-30 minut za strażą na miejscu. To nie wina pogotowia tylko systemu i małej liczby zespołów.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 18:24 | AUTOR: ~Nieistotne

  • po komentarzach widać że jest znanym kierowcą w swoim otoczeniu ;-)

    26 LIPIEC 2018, GODZ 18:10 | AUTOR: ~gość

  • Gryźć się w język a jak coś boli to prosto w oczy

    26 LIPIEC 2018, GODZ 16:46 | AUTOR: ~Mkc

  • Sraj po gaciach teraz jak Ci szyba pójdzie

    26 LIPIEC 2018, GODZ 16:43 | AUTOR: ~Bbsq

  • Je...e plotkary już k...o namierzam Twoje IP.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 16:41 | AUTOR: ~Bbsq

  • Jeśli ten typ to koleś z Minkowic Oł. to powinni mu doj.....ać jedną z najwyższych kar .Jeśli to on podkreślam jeździł po Minkowicach jak poje...ny ledwo w zakręty wchodził.Do gazu z ćpunami jeszcze kilku jest tam do odstrzału . PATOLE.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 16:12 | AUTOR: ~Pudło dla piratów

  • Bubu gdzie ty tam reanimację widzisz? Ten człowiek jest przytomny, ręce do góry podnosi.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 16:01 | AUTOR: ~an

  • do gazety po h.. pokazujecie reanimacje człowieka.
    sensacji szukacie .
    troszkę szacunku dla człowieka.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 15:49 | AUTOR: ~Bubu

  • To że kierujący nie ma prawa jazdy to pewne w 100% Od dłuższego czasu pędzi po drogach ile fabryka dała i jeździ na 3-go. Może i trzeźwy był....ale pewnie był pod wpływem czego innego.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 15:31 | AUTOR: ~Min

  • Oby wyszedł bez szwanku ten pasażer!

    26 LIPIEC 2018, GODZ 15:23 | AUTOR: ~Ja

  • a policjanci znów bez czapek. czyżby nie musieli ich nosić?

    26 LIPIEC 2018, GODZ 14:54 | AUTOR: ~aga

  • już widać na zdjęciach ,że to bmw to było w niemczech teraz to złom bmw podobny na czterech
    kołach i to z przodu prawe alu a tył stalowe.

    26 LIPIEC 2018, GODZ 14:28 | AUTOR: ~wicia

  • Nie zastanawia Was dlaczego to znów BMW ?
    Chyba kierowcy tej marki powinni płacić 5 x większe składki ubezpieczeniowe bo "zjadają" całą statystykę ;)

    26 LIPIEC 2018, GODZ 14:18 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Szkoda ze nie napisaliście ze Plama nie miał prawo jazdy