Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Tragiczny wypadek pod Owczarami. Nie żyje motocyklista

15 LIPIEC 2018, GODZ 21:07 | redakcja@olawa24.pl

49

ocena 19 / 68%

(fot. olawa24.pl)

Tragiczny w skutkach wypadek na trasie z Oleśnicy Małej do Owczar. Na prostym odcinku drogi młody motocyklista uderzył w drzewo. Mimo reanimacji, kierowcy nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:00. 18-latek mieszkaniec jednej z pobliskich wiosek poruszał się od strony Oleśnicy Małej w kierunku Owczar. Na prostym odcinku drogi najprawdopodobniej nie zapanował nad motocyklem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

reklama
 

Oceń artykuł:

(19 głosów / 68%)
Zostaw komentarz
  • Prosze o zainteresowanie się małolatem który jezdzi po Oławie starym Bmw e 36 compact ( kolorowy - bity z kazdej stony - bez tłumika !!! ) To co sie wczoraj działo koło ronda i term Jakuba to dramat... godzine piłowania w miejscu a Policji ani śladu.... WSZELKIE NORMY HALASU przekroczone - nie mowiac juz o ciszy nocnej !!!

    20 08 2018, GODZ 09:40 | AUTOR: ~dramat

  • Adidasy zamiast klapek? To zmienia postać rzeczy

    20 LIPIEC 2018, GODZ 22:59 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Adidasy zamiast klapek? To zmienia postać rzeczy

    20 LIPIEC 2018, GODZ 22:59 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Czy PSP też popełniło błąd, będąc bez ubrań specjalnych Nie mi o tym sądzić. Skoro jesteś strażakiem, to powinieneś wiedzieć co piszesz, bo pewnie równie dobrze znasz przepisy jak ja. Powodzenia w boju!

    20 LIPIEC 2018, GODZ 22:52 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Czy PSP też popełniło błąd, będąc bez ubrań specjalnych Nie mi o tym sądzić. Skoro jesteś strażakiem, to powinieneś wiedzieć co piszesz, bo pewnie równie dobrze znasz przepisy jak ja. Powodzenia w boju!

    20 LIPIEC 2018, GODZ 22:52 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Debile xD To nie są klapki tylko Adidasy. Przyblizcie zdjęcie.

    20 LIPIEC 2018, GODZ 14:33 | AUTOR: ~.

  • ~Jaciepierdole pewnie wyrzucili Cię z OSP i teraz mścisz się,bo widzę jesteś bardzo dobrze rozeznany w funduszach,i kto jest kim w zarządzie OSP. Przepisy jasno stwierdzają kiedy można być w niepełnym umundurowaniu podczas akcji,jakbyś nie zauważył to PSP też nie ma hełmów ani UPSów na sobie.

    18 LIPIEC 2018, GODZ 22:31 | AUTOR: ~Strażak OSP

  • ~niejestemzdomaniowa napewno jesteś z Wierzbna bo tam nawet pieniędzy nie wypłacacie za akcje strażakom tylko rekwirujecie do kasy!

    18 LIPIEC 2018, GODZ 22:25 | AUTOR: ~Strażak OSP

  • Dajcie mu święty spokój i uszanujcie rodzinę niech przeżywają to w spokoju

    18 LIPIEC 2018, GODZ 18:52 | AUTOR: ~Piksi

  • Dajcie mu święty spokój i uszanujcie rodzinę niech przeżywają to w spokoju

    18 LIPIEC 2018, GODZ 18:52 | AUTOR: ~Piksi

  • Szkoda chłopaka

    17 LIPIEC 2018, GODZ 20:42 | AUTOR: ~Angelika

  • Szkoda chłopaka

    17 LIPIEC 2018, GODZ 20:42 | AUTOR: ~Angelika

  • Administrator tej strony powinien zablokować dodawanie komentarzy.

    17 LIPIEC 2018, GODZ 19:53 | AUTOR: ~margo

  • Wspolczuje rodzinie a od kogo byl ten chlopak jeszcze tyle lat mial przed soba

    17 LIPIEC 2018, GODZ 08:51 | AUTOR: ~Ewa

  • Wyrazy współczucia dla calej rodziny[*]

    17 LIPIEC 2018, GODZ 08:36 | AUTOR: ~Smutek

  • Czy was wszystkich za przeproszeniem pojebało ? Półowe z tych kretyńskich i fałszywych komentarzy napisało znajomi Jacka tfuuu na was pokazujecie że jesteście bez dusznymi lamusami na których Jacek mógł liczyć tylko za życia i pewnie tylko wtedy kiedy coś chcieliście piepszeni egoiści ! Nie myślicie o tym co czuje jego rodzina i prawdziwi przyjaciele jego brat i mama którzy na pewno przechodzą to tragicznie a wy umiecie tylko pisać z anonima i to jeszcze głupoty które nie mają najmniejszego znaczenia !. Chłopak nie żyje , nikt nie ma prawa jego sadzić i oceniać bo był to młody chłopak dopiero uczący się na błędach ! A wy jesteście przyjebani umysłowo mówiąc o klapkach wog wspominając o takiej głupocie w tak poważnej i tragicznej sprawie ! Myślicie co rodzina tego chłopaka jak dojdzie do siebie ( o ile dojdzie ) zrobi jak przeczyta te wasze komentarze ? Zastanówcie się co piszecie na forum internetowym bo ten chłopak nic wam nie zrobił na pewno do tego stopnia żebyście go oczerniali po jego śmierci. IDIOCI I PIEPRZENI EGOIŚCI Z WAS

    17 LIPIEC 2018, GODZ 01:07 | AUTOR: ~ŻAL

  • Wspaniały, uśmiechnięty chłopak, kolega z "dawnych lat"... Wciąż nie mogę uwierzyć, że tak szybko od nas odszedł, najszersze wyrazy współczucia dla całej rodziny i przyjaciół

    16 LIPIEC 2018, GODZ 23:45 | AUTOR: ~Użytkownik

  • Proszę sobie przybliżyć 4 zdjęcie od dołu :)

    16 LIPIEC 2018, GODZ 22:23 | AUTOR: ~niejestemzdomaniowa

  • Wyrazy wspolczucia....a gdzie Wy tam q....klapki widzicie?!???

    16 LIPIEC 2018, GODZ 21:38 | AUTOR: ~Hmm

  • Chyba jednak jest Pan/Pani z Domaniowa, bo inaczej nie można wytłumaczyć takiej głupoty.

    16 LIPIEC 2018, GODZ 21:26 | AUTOR: ~Dawca

  • Szanowny Panie "Dawca", czy naprawdę uważa PAN, że strażak powinien ludzkie życie ratować w klapkach? Bo mi się wydaje że chodziło raczej o to kto pierwszy znajdzie się w samochodzie, a tym samym kto pojedzie na akcje i kto zarobi na tym pieniążki.

    16 LIPIEC 2018, GODZ 21:16 | AUTOR: ~niejestemzdomaniowa

  • Czemu się czepiliscie takiego szczegółu, wtedy nie ważny był ubiór tylko ratowanie życia ludzkiego. Dajcie sobie spokój, Polska powinna się wstydzić za takich jak Wy, co Wy z Domaniowa jesteście??

    16 LIPIEC 2018, GODZ 21:12 | AUTOR: ~Dawca

  • A może to taki nowy trend? "Klapeczki dofinansowanie z KSRG (Używać tylko w skarpetkach)"

    16 LIPIEC 2018, GODZ 21:07 | AUTOR: ~niejestemzdomaniowa

  • 750 tysięcy na nowe auto dla OSP Owczary. Co roku dotacja 5 tysięcy z Gminy. Co roku dotacja z KSRG, a tu naczelnik wyłania się w ubraniu koszarowym i w klapeczkach. Gratulacje dla OSP, ale jak to mówią, jaki kram.... A hełmy w ogóle mają?

    16 LIPIEC 2018, GODZ 20:18 | AUTOR: ~Jaciepierdole

  • Wyrazy wspułczucia dla rodziny

    16 LIPIEC 2018, GODZ 16:42 | AUTOR: ~Mati

  • Wyrazy wspułczucia dla rodziny

    16 LIPIEC 2018, GODZ 16:42 | AUTOR: ~Mati

  • ważne że nie zabrał nikogo ze sobą

    16 LIPIEC 2018, GODZ 14:38 | AUTOR: ~cześ

  • Naczelnik Straży w klapkach...brawo.

    Szkoda młodego człowieka.

    16 LIPIEC 2018, GODZ 12:14 | AUTOR: ~Zbyszek

  • Do Znajomy, jak mógł mieć ten motor od kilkunastu lat skoro miał 18 lat? Szkoda chłopaka no ale wypadki się zdarzają.

    16 LIPIEC 2018, GODZ 10:51 | AUTOR: ~Gh

  • Patrząc na to jak wypowiadacie się o śmierci młodego motocyklisty stwierdzam że wam należy się takie zdrowe jebnięcie w drzewo. Może coś wam wejdzie do tych pustych głów. Zginął w wypadku, tak było pisane. Nikt się nie dowie dlaczego tak się stało. Oddajmy szacunek zamarłemu i rodzinie. Zachowajcie się jak cywilowani ludzie i nie pierdolcie głupot. Pomódlmy się za Ś.P motocyklistę. Niech mu niebieska autostrada szeroką będzie (*) spoczywaj w pokoju (*)

    16 LIPIEC 2018, GODZ 09:44 | AUTOR: ~Kolega z wioski obok

  • Do Grzesiek K nie jeździł z odkręconą manetką nawet nie miał czym,nie wiesz nie pisz głupot!!!!!

    16 LIPIEC 2018, GODZ 09:23 | AUTOR: ~Xoxo

  • !!! Do Redakcji- Czytam komentarze i nasuwa się jeden wniosek - zamknąć możliwość komentowania wiadomości o tragicznej śmierci !!!

    16 LIPIEC 2018, GODZ 08:58 | AUTOR: ~oxox

  • Kolejna ofiara losu bezmyślnej jazdy z odkręconą manetką na full... Takie są potem skutki a rodzina i bliscy cierpią. Wyrazy współczucia dla rodziny(*)

    16 LIPIEC 2018, GODZ 08:20 | AUTOR: ~Grzesiek K.

  • W Polsce autostrady są zdradliwe i przy niewielkiej prędkości można zdrowo nawywijac, a co dopiero na drodze, która ma status \'wiejskiej\' Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

    16 LIPIEC 2018, GODZ 06:27 | AUTOR: ~S.

  • i co poradzić stało się,taki miał być jego żywot.. szkoda że tak wcześnie....

    16 LIPIEC 2018, GODZ 06:05 | AUTOR: ~On35

  • Do wiadomości Nikuś ten gowniarz bez mózgu z motocyklem zapewne miał więcej rozumu niż Ty a twój komentarz w tej kwestii jest bardzo pusty i zbędny,zapewne nie masz pojęcia jak jest stracić kogoś bliskiego a w szczególności dziecko któremu się poświęca swoje życie a pisząc taki komentarz okazujesz swój iloraz inteligencji wynoszący zero!!!!!!Współczucia tej biednej rodzinie

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:50 | AUTOR: ~Xoxo

  • Do każdego kto napisał tu komentarz ..
    Jeśli was nie był w tym czasie i w tym miejscu gdzie on zginął to zamknijcie swoje mordy i nie gadajcie głupot.. . Znam go i wiem że szybko nie jeździł a motoru nie miał od 5 dni tylko od kilkunastu lat.

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:37 | AUTOR: ~Znajomy

  • Do ~dasda : to może powycinajmy wszystkie drzewa a wtedy wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie!!!! Jak czytam ,że przez drzewa są wypadki i ginął ludzie to szlag mnie trafia!!!!!Przecież rowem nie jechał tylko drogą a na drodze drzewa nie rosną!!!!!!!

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:17 | AUTOR: ~Żu żu

  • Przykro czyta się niektóre komentarze, nie ważne co się stało, prawdą jest to, że młody chłopak stracił życie. Tego już się nie cofnie. Niestety anonimowo to wszyscy potrafią hejtować nie pamiętając jak postępowali gdy byli młodzi (po niektórych wypowiedziach mam wrażenie, że niektórzy uważają się za nieomylnych)...
    Wyrazy współczucia dla rodziny :(

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:15 | AUTOR: ~Kierowca

  • zakończcie tę bezsensowną dyskusje i niech KAŻDY z WAS zajmie sie SWOIMI problemami.

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:03 | AUTOR: ~Dobrarada

  • Wszystkie wypowiedzi mijają się z prawdą. Natomiast prawdą jest to, że zginął młody (18 lat) człowiek. Nieprawda, że jechał ścigaczem, dokładnie motorowerem o pojemności 49 cm3. Uderzając w drzewo z prędkością tylko 50 km/h wystarczy na takie skutki. Resztę ustali policja i prokurator. Dajcie spokój pisząc takie głupoty, a administrator tej strony niech usunie dane osobowe podane przez jakiegoś idiotę. Współczuję rodzinie.

    15 LIPIEC 2018, GODZ 23:03 | AUTOR: ~Husar998

  • Tragedia

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:57 | AUTOR: ~Olawa

  • Z której wioski

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:56 | AUTOR: ~Alf

  • Ochrona danych osobowych. Nieważne jak się nazywa. Uszanujcie czyjąś prywatność. Nikomu nie potrzeba komentowania tego co się stało, a zwłaszcza rodzinie.

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:53 | AUTOR: ~Warta

  • uwazam że nikt nie powinien wypowiadać sie negatywnie ze gówniąz itd. Nikomu nie życzy se smierci i napewno nie ten młody chłopak też nie chciał jeszcze umrzec. ogromna tragedia:( szkoda człowieka który miał przed soba całe życie... może i jecha za szybko ale to taki wiek, każdy z nas w tym wieku gdy dostał prawko jedził po kraweznikach bo sie nie miało wprawy a inni gazowali szpanowali pod skoło srednia. taki wiek. szkoda bardzo! ogromna tragedia

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:50 | AUTOR: ~oławianka

  • Gówniarz z motocyklem, nie z mózgiem... Taki finał

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:46 | AUTOR: ~Nikuś

  • Kto to? Jak się nazywa?

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:32 | AUTOR: ~Edo

  • Tak się kończy jak się lepkowi pozwala kupić scigacza. Szkoda dzieciska.

    15 LIPIEC 2018, GODZ 22:24 | AUTOR: ~AsusROG

  • Szkoda mlody chłopak