Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę

16 MAJ 2018, GODZ 13:02 | redakcja@olawa24.pl

11

ocena 2 / 100%

(fot. (fot. fot. Paweł Relikowski / gazetawroclawska.pl))

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat, za zbrodnię której nigdy nie popełnił. Dzisiaj odbyła się rozprawa, podczas której Komenda został uniewinniony od zarzutu zabójstwa i zgwałcenia 15-letniej Małgosi z Miłoszyc.

Przed kilkoma minutami Sąd Najwyższy uchylił wcześniejszy prawomocny wyrok, 25 lat pozbawienia wolności. Komenda spędził w więzieniu 18 lat, skazany został w 2004 roku. Teraz mężczyzna jest całkowicie wolny.

reklama
 

Oceń artykuł:

(2 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • CIEKAWY rusz orzechem trochę... poczytaj o tym wszystkim to się dowiesz co jest 5 !!!

    20 MAJ 2018, GODZ 14:28 | AUTOR: ~Łeb za Łep

  • Wcześniej chyba siedział w areszcie bez wyroku i wtedy by się zgadzało

    18 MAJ 2018, GODZ 10:57 | AUTOR: ~ktoś

  • skazany w 2004 a spędził 18 lat, to coś tu nie gra, suma wynosi 2022 a mamy 2018?

    17 MAJ 2018, GODZ 19:59 | AUTOR: ~Ciekawy

  • Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

    17 MAJ 2018, GODZ 17:07 | AUTOR: ~Gość

  • Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

    17 MAJ 2018, GODZ 17:07 | AUTOR: ~Gość

  • Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

    17 MAJ 2018, GODZ 17:07 | AUTOR: ~Gość

  • ZEMSTY NADEJDZIE CZAS :)

    17 MAJ 2018, GODZ 10:05 | AUTOR: ~aaa

  • Czy nie warto teraz pociągnąć do odpowiedzialności tych, którzy się do jego wyroku przyczynili?

    17 MAJ 2018, GODZ 10:03 | AUTOR: ~grześ

  • 18 lat przeżył zamknięty i te osoby co mu to wyrządziły powinny się przyznać ,albo dostały łapówkę i siedzą teraz cicho.On teraz powraca do życia po tych latach ,cierpiał po tych latach .Teraz wraca do życia normalnego A nie zamkniętego w 4 ścianach i mowił że jest nie winny. Brak słow na te osoby co mu to wyrzadzily że ich to teraz nie boli od środka....

    16 MAJ 2018, GODZ 22:41 | AUTOR: ~Anonim.

  • Przynajmniej tyle.
    Nie ma takich milionów, za które dałbym się zamknąć na 18 najlepszych lat życia w kiciu. Dałbym?
    Nie ma takich słów, które mogą opisać to, co się stało. Taka niby kolejna historia w naszym świecie pędu, mediów i przesuwających się przed oczami obrazów i wskazówek zegara odmierzającego czas do końca. Ale jak się tak naprawdę zastanowić, co się właściwie w tym wypadku stało - nie ma słów.
    Moim zdaniem niestety, ale osoby stojące po stronie prawa z tego łańcucha ludzi, którzy go skazali, powinni też ponieść bezwzględną karę. Choćby po roku bezwzględnego więzienia. A może właśnie ja ich teraz krzywdzę taką propozycją? Nie wiem. Ale na pewno powinni ponieść jakąś odpowiedzialność za zgotowanie człowiekowi piekła na ziemi w sytuacji, gdy nie musieli tego robić, bo WÓWCZAS (!!!) były dowody (DOWODY!) na jego niewinność.
    W państwie prawdziwego prawa ta pani prokurator nie mogłaby chyba przejść dzisiaj do porządku dziennego nad dzisiejszym wyrokiem SN.

    16 MAJ 2018, GODZ 15:32 | AUTOR: ~Andrzej

  • a kto mu odda 18 lat?

    16 MAJ 2018, GODZ 14:30 | AUTOR: ~cześ