Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Przeboje Czerwonych Gitar na Dzień Matki. Mamy bezpłatne wejściówki!

14 MAJ 2018, GODZ 13:41 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

To będzie idealna okazja do świętowania Dnia Matki. 24 maja w OWE Odra odbędzie się koncert zespołu "Wędrowne Gitary", którzy jako jedyni mają licencję fundacji im. Seweryna Krajewskiego na publiczne wykonywanie jego utworów.

"Wędrowne Gitary" to jedyna grupa istniejąca w Polsce, która stawia sobie za cel popularyzację utworów z repertuaru legendy polskiego big-beat'u – grupy "Czerwone Gitary". Założeniem artystycznym założyciela i lidera Grupy, Mirosława Suligi od początku jej istnienia było i jest zarówno "ocalenie od zapomnienia" i popularyzacja brzmienia dawnych "Czerwonych Gitar" oraz "Trzech Koron", jak również poszerzanie repertuaru o własne kompozycje inspirowane twórczością Seweryna Krajewskiego oraz Krzysztofa Klenczona.

Bogaty repertuar, oryginalne interpretacje utworów „dawnych Czerwonych Gitar” i "Trzech Koron" oraz własne kompozycje utrzymane w tej stylistyce to gwarancja niezwykle dynamicznych koncertów, które od przeszło 15 lat dostarczają publiczności wspaniałej zabawy oraz wielu muzycznych wrażeń i niezapomnianych artystycznych wzruszeń.

Mamy bezpłatne wejściówki na koncert. Więcej informacji na naszym profilu facebookowym.

Uwaga! Wstęp na koncert tylko dla Mam. Panów oraz dzieci prosimy o uszanowanie dedykacji i umożliwienie uczestnictwa w koncercie jak największej ilości Mam.

dzienmatki2018.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz