Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [11.05-17.05]

10 MAJ 2018, GODZ 10:48 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra animowany film "Kaczki z gęsiej paczki", amerykański horror "Ciche miejsce" oraz komedia "Tully".

"Kaczki z gęsiej paczki" - Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Ptak nawet nie wie jaką życie szykuje mu niespodziankę. Czas trwania 91 minut.

"Ciche miejsce" - Wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów, zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Każdy odgłos może okazać się dla nich śmiertelny… Tajemnicze istoty, reagujące na każdy dźwięk, zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię… Czas trwania 90 minut.

"Tully" - Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Czas trwania 96 minut.

Pełny repertuar dostępny TUTAJ.

maj2.jpgMajowe seanse specjalne w Kinie Odra

Już w najbliższy czwartek odbędzie się Seans Kinomana, a w nim "Kształt wody" – wyróżniony 4 statuetkami Oscara, zdobywca 2 Złotych Globów, 3 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA) i Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji w 2017. Najnowszy film wizjonerskiego reżysera Guillermo del Toro, twórcy nagrodzonego 3 Oscarami „Labiryntu fauna”.

"Kształt wody" to baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata. W pozostałych rolach: nominowany do Oscara Michael Shannon, nominowany do Oscara Richard Jenkins, Michael Stuhlbarg i Doug Jones. Zapraszamy 10 maja o godz. 18:00. Bilety: 10 zł!

We wtorek 15 maja o godzinie 18:00 odbędzie się majowe Kino w spódnicy, w którym wyświetlany zostanie film "Tully". Laureatka Oscara Charlize Theron w przebojowej komedii o tym, jak być mamą w obecnych czasach. Marlo (Charlize Theron) od zawsze robiła wszystko samodzielnie, ale po narodzinach trzeciego dziecka opadła z sił. Za namową brata (Mark Duplass) decyduje się zatrudnić do pomocy w domowych obowiązkach młodą nianię, Tully (Mackenzie Davis), która w krótkim czasie wywraca życie całej rodziny do góry nogami. Na majowe Kino w spódnicy zapraszamy wszystkie Panie – same, z koleżanką, mamą czy teściową. Partnerzy cyklu – jak zawsze – szykują dla Was drobne upominki! Bilety w cenie 12 zł.

Wszystkich Seniorów gorąco zapraszamy do Kina Odra na majowy cykl Kino Seniora, a w nim  fenomenalny "Króla rozrywki". Film w reżyserii Michaela Graceya to oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, gotowego na wszystko, aby urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową. Kino Seniora w poniedziałek 21 maja o godz. 13:30. Bilety: 10 zł. Zapraszamy na majowe seanse cykliczne do Kina Odra!

majseansecykliczne.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz