Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Oławie

08 MAJ 2018, GODZ 10:26 | redakcja@olawa24.pl

34

ocena 6 / 17%

Koło Prawa i Sprawiedliwości w Oławie zaprasza mieszkańców powiatu oławskiego na spotkanie z Minister Edukacji Narodowej Anną Zalewską.

Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Kultury 12 maja o godzinie 18:00.

Oceń artykuł:

(6 głosów / 17%)
Zostaw komentarz
  • Nie ma co super spotkanie , byłem na podobnym w Brzegu!!!. Tragedia bez pytań. wybrańcy bez mediów ! W Oławie niepełna salka w wyremontowanym domu kultury fanatyków dojnej zmiany!!!

    13 MAJ 2018, GODZ 12:03 | AUTOR: ~gość

  • DOJNA ZMIANA!!!! DOŚĆ KACZYCH MARIONETEK!!!!

    12 MAJ 2018, GODZ 18:39 | AUTOR: ~gość

  • Uśmiech pani minister jak milion dolarów

    12 MAJ 2018, GODZ 18:35 | AUTOR: ~anty 500+

  • Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

    12 MAJ 2018, GODZ 15:00 | AUTOR: ~Mycha

  • Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

    12 MAJ 2018, GODZ 15:00 | AUTOR: ~Mycha

  • Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

    12 MAJ 2018, GODZ 15:00 | AUTOR: ~Mycha

  • Mam pytanie do przeciwnikòw, a gdzie się podziały pieniądze z OFE? Wątpie,żebyście wiedzieli

    12 MAJ 2018, GODZ 14:59 | AUTOR: ~Byku

  • Gonić PiSlamistów , PiSiorki i PiSiorów!

    10 MAJ 2018, GODZ 08:08 | AUTOR: ~ja

  • Jest wolność słowa i wolność poglądów niestety tak wygląda demokracja a nie tak jak w obecnym sejmie blokada mediów cały świat nie nawiedzi tej twojej dobrej zamiany .Tylko oni mają rację reszta to zdradzieckie mordy dość tego . Każdy może mieć swoje zadanie byłem za PiSem ale przecięli na Maksa oby ich rządy były jak najkrótsze

    09 MAJ 2018, GODZ 21:47 | AUTOR: ~Olawiak

  • ALLELUJA I DO PRZODU !!! Pani Aniu " DAMY RADE " ;-] HEH

    09 MAJ 2018, GODZ 21:05 | AUTOR: ~franz

  • ty oławiak nie przesadzaj bo wstydzić to się powinieneś za PO-PSL i wcześniej chociażby SLD a co do tego rządu to się nie wypowiadaj bo oni jeszcze nie skończyli a ty jesteś za głupi żeby patrzeć tak daleko w przyszłość więc się nie wypowiadaj!!!

    09 MAJ 2018, GODZ 20:38 | AUTOR: ~cześ

  • Tak jakim ludem,otumanili 500plus i wszczesnijsza emeryturą .Dobra zmiana która kłamie rano ,w południe i wieczorem. Rząd który pisze prawo na kolanie i to chorym kolanie Jarosława.Suweren tego już nie kupi i po co nam kolejna marionetka ministra Zaklama dobra zmiana.i dewastatorzy Polski wstydzę się ja jako Polak

    09 MAJ 2018, GODZ 19:37 | AUTOR: ~Olawiak

  • ale oficjalnie rozmawiają z ludem...buhaha

    09 MAJ 2018, GODZ 16:47 | AUTOR: ~pisracja

  • wtyd i hańba dla Oławian , co ona tu szuka to skandal !!!!, pewnie bez mediów jak w Brzegu i podstawieni oławianie i pytania z karteczki ale na pewno wyjdzie cacuś!!! Już się postaramy o rozgłos medialny pani ministry, !!!!

    09 MAJ 2018, GODZ 14:20 | AUTOR: ~,gość

  • Wstyd dla Oławy.

    09 MAJ 2018, GODZ 14:10 | AUTOR: ~Slawek

  • ale wy macie spinę dupy, śmiać mi się chce

    09 MAJ 2018, GODZ 13:09 | AUTOR: ~cześ

  • Trzeba tam iść zapytać ile faktycznie kosztowała ta idiotyczna zmiana którą miła być bezkosztowa!

    09 MAJ 2018, GODZ 09:38 | AUTOR: ~Tomek

  • Wszystko pięknie i różowo, tylko bez obecności kamer i pytania z karteczekZderzenie z prawdą mogłoby boleć. Czy naprawdę Rząd uważa społeczeństwo za stado baranów?

    09 MAJ 2018, GODZ 07:00 | AUTOR: ~Ja

  • A ja spakuje książki, zeszyty i ćwiczenia z piątkowego planu lekcji mojego dziecka i dam Pani Minister potrzymać....

    08 MAJ 2018, GODZ 23:01 | AUTOR: ~Jsz

  • Generalnie PiS ma Dolny Śląsk to może sobie pomarzyć nie ja nie jestem z pelo Czy jak tam piszesz zacofany człowieku jeszcze szybciej pojedzie niż się jej wydaje postaramy się

    08 MAJ 2018, GODZ 22:52 | AUTOR: ~Gość

  • Rząd nie daje, bo nie ma swoich pieniędzy!!!! Rząd rozdaje moje, twoje itd.... Myślę że każdy myślący człowiek to wie.... Rząd zabiera mi we wszelkich podatkach.. a potem "daje"....

    08 MAJ 2018, GODZ 22:18 | AUTOR: ~Geo

  • Odezwały się łajzy z peło.marudzicie a kase bierzecie jak rząd daje

    08 MAJ 2018, GODZ 21:36 | AUTOR: ~Olawa

  • Pewnie nie chciała tu przyjechać,ale prezes kazał to nie miała innego wyjścia.

    08 MAJ 2018, GODZ 20:56 | AUTOR: ~Żu żu

  • a weźcie na początek wytrzyjcie pianę z gęby i pod nogami lewacko-liberalni pieniacze heh ;-] Obłudy

    08 MAJ 2018, GODZ 20:30 | AUTOR: ~franz

  • HAŃBA !!!!- Przez duże HHHH-Największy dewastator i niszczyciel szkolnictwa!Jeden zniszczył puszczę kornik a kolejny minister dewastuje edukację !!!! Hańba , proponuję pikietę pod ośrodkiem kultury, co wy na to?

    08 MAJ 2018, GODZ 19:00 | AUTOR: ~gość

  • Nauczyciele idziemy? :)

    08 MAJ 2018, GODZ 17:39 | AUTOR: ~Ola

  • Kto ją zaprosił? Chyba jakiś oszołom

    08 MAJ 2018, GODZ 17:16 | AUTOR: ~rybka

  • pogonić to / ministry / z miasta i niech się tu więcej nie pęta .

    08 MAJ 2018, GODZ 16:44 | AUTOR: ~walezy

  • Wstyd. Jeden z najgorszych ministrów w historii RP ... Wstyd i hańba.

    08 MAJ 2018, GODZ 16:27 | AUTOR: ~Fib

  • Po co ta kobieta, u nas jest potrzebna , przecież ta Pani Minister lepiej bajki pisze niż Andersen i nic nie może! Kto i po co ją zaprosił PISIORY z Oławy !!!! dość otumaniania ludzi i dyktatury dobrej pseudo zmiany!!!

    08 MAJ 2018, GODZ 15:49 | AUTOR: ~OŁAWIAK

  • Z oczu tej kobiety wylewa się obłęd, którego efektem jest chaos w polskich szkołach.

    08 MAJ 2018, GODZ 15:18 | AUTOR: ~Adm

  • Dziwne że jak rządziło PO-PSL to nie lataliście po podwyżki, banda hipoktytów