Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [04.05-10.05]

30 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:46 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra francusko-kanadyjski horror "Ghostland", biograficzny dramat wojenny "Śmierć Stalina" oraz familijny film "Kacper i Emma w teatrze".

"Ghostland" - Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie…,jednak to, co je czeka, będzie gorsze od demonów przeszłości. Czas trwania 91 minut.

"Śmierć Stalina" - Niepoprawna politycznie komedia o śmierci okrutnego dyktatora, która rozpoczyna szaleńczą walkę o władzę i przeżycie na najwyższych szczeblach Kremla. Dobra zmiana to przeżytek. Czas na zmianę totalną! Szaleństwo totalitaryzmu zostaje obnażone w pełnej krasie. Czas trwania 106 minut.

"Kacper i Emma w teatrze" - Kacper i Emma po pobycie w teatrze, postanawiają zostać aktorami. Przedszkolaki wpadają na pomysł przygotowania przedstawienia, z ktorego dochód przeznaczą na pomoc dzieciom z sierocińca w Indiach.Czas trwania 81 minut.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz