Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [27.04-03.05]

27 KWIECIEŃ 2018, GODZ 10:45 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra amerykańska komedia "Raz się żyje", dramat "Maria Magdalena" oraz animowany film "Piotruś i królik".

"Raz się żyje" - Harold wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji. Pewnego dnia jednak ten domek z kart zaczyna walić mu się na głowę, a Harold odkrywa, że przez lata dawał się wykorzystywać i oszukiwać, tym którym ufał najbardziej. Czas trwania 110 minut.

"Maria Magdalena" - Głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i niezrozumianych kobiet wszechczasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii, młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Czas trwania 120 minut.

"Piotruś i królik" - Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. Czas trwania 93 minuty.

Repertuar znajduje się TUTAJ.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz