Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

BMW roztrzaskało się o drzewo [ZDJĘCIA]

25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 10:10 | redakcja@olawa24.pl

44

ocena 15 / 80%

(fot. olawa24.pl)

Bardzo duża prędkość i ogromne szczęście kierowcy BMW. Z pojazdu pozostało niewiele, elementy silnika i karoserii porozrzucane były od miejsca zderzenia nawet do 100 metrów. Do wypadku doszło nieopodal miejscowości Jankowice Małe.

Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Jankowicami Małymi a Łukowicami Brzeskimi po godzinie 9:00. Około 40-letni mężczyzna, jechał w kierunku Oławy, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi, gdzie zahaczył o dwa drzewa, aby w konsekwencji zatrzymać się na jednym z nich. Prędkość musiała być duża – prędkościomierz zatrzymał się w okolicach 150 km/h.

Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się ratownicy z Brzegu, którzy używając sprzętu hydraulicznego wydostali poszkodowanego z pojazdu. Mężczyzna przytomny został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, która ustala dokładny przebieg zdarzenia.

reklama
750x200_cp_nowypoczatek_polsat.png





Oceń artykuł:

(15 głosów / 80%)
Zostaw komentarz
  • To nie wina drzew...Wystarczy tylko nogę z gazu zdjąć...

    15 MAJ 2018, GODZ 12:45 | AUTOR: ~Mała

  • Zgadzam sie z tym, że drzewa przy drodze powinny być wycinane... nie ma żadnych korzyści, że one rosną w tym miejscu pomijając fakt, że podnoszą asfalt do góry (przez korzenie).

    30 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:48 | AUTOR: ~Maciek

  • Wojtek chyba nie masz prawa jazdy, skoro nie wiesz po co są drzewa przy drodze. I nie zapominaj że dodatkowym atutem "bezsensownych drzew" jest produkcja tlenu, dawanie schronienia i pożywienia dla zwierząt.

    Po takich komentarzach tracę wiarę w ludzi. Debile... Gdyby nie bezsensowni kierowcy gineloby mniej ludzi na pasach. A raczej - w ogóle by nie ginęli.

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:41 | AUTOR: ~Ala

  • Jak stracil przytomnosc skoro sldy chamowania sa potem nie bylo bo lecial w powietrzu a potem znowu sie pojawily zero rozumu gdzie na tej drodze tyle gonic jak droga wyboista dobrze ze pasow nie mial zapitych i to go uratowalo

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:30 | AUTOR: ~567547ii65

  • GDYBY NIE BYŁO DRZEW ginęłoby mniej ludzi! To jeden z elementów układanki, dzięki któremu możnaby zredukować liczbę osób rannych czy zabitych! Rozumiem, jechał za szybko, popełnił błąd ...jak każdy człowiek. Wszyscy popełniamy! Gdyby nie było bezsensownych drzew przy drodze to wjechałby w pole i skutki wypadku najprawdopodobniej byłyby znacznie łągodniejsze. W innej sytuacji, kiedy zderzają się dwa samochody to jedno z nich jest na ogół zupełnie niewinne i taki kierowca ma do wyboru zderzenie czołowe albo ucieczkę w prawo lub lewo i ...co za tym idzie zderzenie z drzewem po prawej lub po lewej stronie drogi!!! Nie ma alternatywy! Na tym polega tragizm takich sytuacji! Dlaczego na autostradach są bariery energochłonne? -zamiast nich posadźmy tam drzewa! Czy o to chodzi?!

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:34 | AUTOR: ~Wojtek

  • Debilami jesteście wy.
    Dla waszej informacji kierowca stracił przytomność podczas jazdy i przypadkowo nacisnął na gaz.

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 06:35 | AUTOR: ~polska234569

  • za prl drzewa zasidziło sie bo mialy na wypadek wojny pozwolic schronic sie zlonierzom aby ich jaki samolot jedna seria nie wystrzelał taki tez jest cel drzew z prl-u

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 06:17 | AUTOR: ~apis0909

  • Sprzedam BMW serii 5 , lekko bite.

    26 KWIECIEŃ 2018, GODZ 03:01 | AUTOR: ~Abadaba

  • Jak widzę takie komentarze,że drzew nie powinno być przy drogach bo przeszkadzają kierowcom to szlag mnie trafia.W mieście drzewa wycinają,wycinka idzie pełną parą,więc poza miastem mogą sobie rosnąć.Nic nie usprawiedliwia kierowcy jadącego z taką prędkością.To nie jest autostrada.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 23:17 | AUTOR: ~Żu żu

  • Obstawiam BMW 5 po wyżej 2012.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:36 | AUTOR: ~Władimir

  • Jaki to model ???

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:25 | AUTOR: ~Pankracy

  • Sierioża, a skąd wniosek że to BMW-U za sześć tysięcy? Najpierw popatrz na kokpit wtedy snuje wnioski. Żenada, taki mały off top.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:11 | AUTOR: ~Grisza

  • A skad ten kierowca jest

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:46 | AUTOR: ~Ewcia

  • A skad ten kierowca jest

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:46 | AUTOR: ~Ewcia

  • A skad ten kierowca jest

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:46 | AUTOR: ~Ewcia

  • Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:44 | AUTOR: ~Antoni

  • Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:44 | AUTOR: ~Antoni

  • Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:44 | AUTOR: ~Antoni

  • Poziom niektorych komantarzy odbiega od jakichkolwiek norm. Ile w Was jadu i glupoty to az wstyd. A potem czlowiek mija te fałszywe geby na ulicy..

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:18 | AUTOR: ~Onajego

  • Gdyby to nie było BMW to kierowca by razem z resztą części leżał 100 metrów dalej w polu...

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:43 | AUTOR: ~Fanatyk

  • "Stać na bmw..." chłopaku, "beemka" 2,5l już za 6000 kupić można, równie dobrze w tej cenie można kupić np Fiata Pandę, hahaha. Rozbawiłeś... kogoś poniosło logo bryki młodeko wsioka i tak to jest, w sumie to dobrze, że nie zapier@@@ił np w rodzinę idącą na spacer lub rowerzystów. Ale co z tego, jak mózgu brak... oby sie stać go było na inne auto, bo z bezmózgowiem to skrajnie niebezpieczne...

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:41 | AUTOR: ~Sierioża

  • Jak zwykle pole buraków w komentarzach, cebulandia zasrana. Co ma do tego marka? Gdyby to było inne auto to japy by były cicho. Jakaś zazdrość, że ktoś ma lub kogoś stać na ww. auto czy może strach przed tylnym napędem albo nieumiejętność jego prowadzenia? Krew zalewa jak widzę jak ten kraj jest zacofany.. Tyle.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:12 | AUTOR: ~xzx

  • Czy tylko BMW ma tylny napęd ?! :) a gdyby to był vw to zapewne nie byłoby takich złośliwych komentarzy, jedynie wyrazy współczucia... brak słów !

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 17:04 | AUTOR: ~Kobieta

  • BMW stan umysłu...

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:59 | AUTOR: ~:)

  • I po co te drzewa przy drodze? Ludzie do jasnej cholery... chyba nie macie prawa jazdy, skoro nie wiecie po co są drzewa przy drogach. A jeśli macie - to wcale się nie dziwię że tyle wypadków, skoro tak błachej rzeczy nie wiedzą dzisiejsi kierowcy. Myślcie głową, a nie silnikiem. Zwalacie winę na drzewa... to ja powiem: i po cholere te auta i kierowcy, ile ludzi zginęło na pasach, gdyby nie popaprani ludzie za kółkiem... zlikwidować.

    Szkoda mi chłopaka, mam nadzieję że wyjdzie z tego cało. Zdrowia.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:25 | AUTOR: ~Xyz

  • Widze że same polaczki cebulaczki w komentarzach.
    Tacy mądrzy zawsze.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:45 | AUTOR: ~justme

  • Wszyscy w komentarzach to banda kretynów. Nie macie pojęcia co skłoniło mężczyznę do jechania przy takiej prędkości.
    Może i to było z głupoty jednak to ludzkie życie a wy z zadowoleniem wyzywacie człowieka. Każdy popełnia błędy i każdy z was mógłby być na jego miejscu.
    Myślcie nad tym co piszecie.
    I używajcie MÓZGU. Bo te błedy ortograficzne to ból.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:43 | AUTOR: ~Łukasz356

  • Ile za to dobre koło, bo szukam pojedynki??

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:14 | AUTOR: ~Rozstaw 5x120

  • O job jego...głupi to zawsze ma szczęście....

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:11 | AUTOR: ~Jeżdżę oplem

  • Dlaczego macie takie złą opinie o kierowcach BMW .... ??? Przypadek ;) ?

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:41 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Dlaczego macie takie złą opinie o kierowcach BMW .... ??? Przypadek ;) ?

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:40 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Czy kierowcy bmw umieją jezcic i czy mają muzgi bo co chwile słychac o jakiejs bmce która sie rozje....ła

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:39 | AUTOR: ~Mietek

  • ale pojeb z niego

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:34 | AUTOR: ~cześ

  • selekcja naturalna

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:50 | AUTOR: ~MM

  • przerażający widok

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:12 | AUTOR: ~Agata

  • jakim cudem on przezyl!!

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:12 | AUTOR: ~stefan

  • Szybciej kurwa bo 150 to za mało

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:05 | AUTOR: ~K

  • pewnie uciekał od żony

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:40 | AUTOR: ~zenek

  • Baranie A po co są przepisy i ograniczenia jak nie umie jeździć to na rower do końca życia i PKS przez idiotka ktoś stracił życie on prowadził A nie drzewo .

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:12 | AUTOR: ~Black

  • Baranie A po co są przepisy i ograniczenia jak nie umie jeździć to na rower do końca życia i PKS przez idiotka ktoś stracił życie on prowadził A nie drzewo .

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:11 | AUTOR: ~Black

  • Rob, ty masz na*rane w swej małej głowie aż po brzegi. Bo drzewa są winne, że pajac zapier*d*ala 150/h i nie panuje nad kierownicą. Jełop będzie miał nauczkę na przyszłość i całe szczęście, że nikt inny nie ucierpiał w tych popisach, bo kretyn miał chyba parcie na szkło, żeby o nim pisać i mówić - typowy buraczany posiadacz bmw zasilił statystyki.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:01 | AUTOR: ~P@weł

  • Pewnie złe drzewo zachaczylo Boguducha winnego kierowce

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:50 | AUTOR: ~Ble ble

  • To prawda przy drodze drzew nie powinno być.. tak to by ewentualnie dachował... pytanie co byłoby tu lepsze..

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:43 | AUTOR: ~ADI

  • No i po co te drzewa przy drodze... Jakby ich nie było to by tylko wleciał na pole. A tak to się zawinął wokół niego. Ile ludzi straciło życie udarzajac w drzewo przy drodze.

    25 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:37 | AUTOR: ~Rob