Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Premier Morawiecki z wizytą w zakładach JELCZ

18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 17:11 | redakcja@olawa24.pl

8

ocena 8 / 100%

- Bardzo często zakłady zbrojeniowe, takie jak te były zaniedbywane. Cieszę się, że stały się zakładami rentownymi, coraz bardziej nowoczesnymi. Jeszcze kilka lat temu ledwo wychodziły na zero, dziś są na bardzo wyraźnym plusie. (…) Gratuluje załodze, dziękuję pracownikom – mówił podczas spotkania w zakładach JELCZ, premier Mateusz Morawiecki.

Premier odwiedził zakład, aby osobiście przyjrzeć się produkcji ciężarówek dla Wojsk Obrony Terytorialnej oraz sprawdzić gotowość fabryki do uczestnictwa w programie Wisła. - Dziś inżynierowie z zakładów JELCZ są w Stanach Zjednoczonych i dyskutują na temat szczegółów podpisanego niedawno programu WISŁA, dotyczącego zakupu systemu PATRIOT, który zostanie zainstalowany na podwoziach JELCZA.

Zakłady JELCZ rozwijają skrzydła. Zmiany są bardzo dobre i idą w dobrym kierunku. Prezes Łukasz Dudkowski myśli o powrocie pojazdów także na rynek cywilny. - Mamy oferty od Polskiej Grupy Zbrojeniowej do krajów dalekiego i bliskiego wschodu, rozmawiamy także na temat powrotu JELCZA na rynek cywilny i dostawy dla straży pożarnej.


reklama
750x200_cp_nowypoczatek_polsat.png

 

 

 

 

 

Oceń artykuł:

(8 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
 • jakoś wcześniej też były zamówienia tylko przez rząd, a wynik finansowy był słaby i produkcja szła delikatnie mówiąc tak sobie.

  20 KWIECIEŃ 2018, GODZ 07:36 | AUTOR: ~Niepoprawny

 • Przecież z tego co wiadomo to podwyżka była w ubiegłym roku. To, że więcej pracowników biurowych niż produkcji, to akurat na sto procent kłamstwo, bo to niemożliwe. Co do współpracy z komunistami to się nie będę wypowiadał. Co do zamówień rządowych to wcześniej też były tylko jakoś wynik finansowy z tego co czytam był raczej słaby..

  19 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:16 | AUTOR: ~Niepoprawnypolitycznie

 • Ps: Informacje na temat Jelcza są autentyczne wystarczy porozmawiać z obecnie pracujacymi pracownikami. Dodam tylko, że chodzą słuchy przed wyborami Pan prezes szuka wśród załogi ekipy do startu w wyborach. Wspomnę tylko jeszcze, że na zdjęciach widać cała ekipę PiS tylko pytam co tam robi Pan Wojewoda, Radni z Laskowic, Pan Starosta Powiatowy?? Co wy tam szukaliscie przecież nie należycie do spółki!! Jesteście politykami rzadnymi udziałowcami chyba, że nikt nie wie i jesteście jak to określa się ojca założyciela miasta Jelcz Laskowice Pana Dalgiewicza i jak on jesteście po to aby negocjować i doradzać????

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:58 | AUTOR: ~Poprawny politycznie

 • Trzeba mówić jasno od okrągłego stołu w tym kraju kradli i doprowadzili do ruiny cały nasz przemysł. Puzniej SLD, do kupy z byłymi solidarności owocami z Bolkiem na czele. Jak by tego było mało za cmiło ludzi w tym kraju i do władzy doposcili Ubecko-lewacko Liberalnych złodzieji z Platformy która dobiła ten kraj. Teraz mamy PiS zgodzę się z jednym patriotycznie myślą. Lecz krytyki nie potrafią przyjąć, odsuwaja na bok bardzo dobrych dziennikarzy prawica mocno jest podzielona, nie skazuja winnych polityków kradzieży tego kraju, prezydent leci w kulki z degradacja, nie usunęli ambasadorów, rzeczników za wypowiedzi. Patriot wynegocjowany tanio ale za mniejsza ilość. Itd itd mógł bym długo.
  Stracili u mnie za propagandę małych sukcesów. Pan prezes to PINOKIO, bo ciągle obiecuję podwyżki i cuda na kiju, a tak naprawdę bardzo małe są zarobki w Jelcz, ludzie się zwalniają, w zakładzie jest więcej biurowych pracowników niż fizycznych i wielkie kolesiostwo. Zastępca prezesa wykonuje pracę na terenie obiektu za pomocą swoich firm lub znajomych. Od kiedy prawica działa z byłymi komunistami??
  Pełno kooperacji, które wracają z wadami na teren zakładu, brak części i wielka dziura w wykonaniu planu taki obraz jest w Jelczu.
  Zachęcam dziennikarzy zajęciem się tematem zadanie pytań o sprawy związane z zakładem prezesa i święty i słabo działających związków zawodowych.

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:49 | AUTOR: ~Poprawny politycznie

 • lepiej żeby scignol tego co doprowadził do upadku Jelcza A nie pokazowki robią z ochlapow. tu pracowało 11 tyś ludzi i co zostało z jelcza gdyby nie Burmistrz Bogdan Szcześniak to bieda była nadal w Jelczu A tak dzięki niemu mamy dużo zakładów po upadku JZS. A prezes komponentów to opcja polityczną PIS więc jest tylko dlatego bo rząd daje pieniądze na zamówienia nie ma żadnego zysku ten zakład....

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:06 | AUTOR: ~swój

 • lepiej żeby scignol tego co doprowadził do upadku Jelcza A nie pokazowki robią z ochlapow. tu pracowało 11 tyś ludzi i co zostało z jelcza gdyby nie Burmistrz Bogdan Szcześniak to bieda była nadal w Jelczu A tak dzięki niemu mamy dużo zakładów po upadku JZS. A prezes komponentów to opcja polityczną PIS więc jest tylko dlatego bo rząd daje pieniądze na zamówienia nie ma żadnego zysku ten zakład....

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:06 | AUTOR: ~swój

 • a może ktoś powie ile zostało z dawnych zakładów Jelczańskich? jak zostały doprowadzone do śmierci przez rajdowca i posprzedawane i rozdane na lewo i prawo...

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:24 | AUTOR: ~rocco

 • To dlatego dzisiaj tyle policji było :)

  18 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:31 | AUTOR: ~ADI