Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Komediodramat na seansie kinomana

16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:38 | redakcja@olawa24.pl

1

ocena 0 / 0%

W ramach kwietniowego Seansu Kinomana Centrum Sztuki zaprasza wszystkich na kryminalny komediodramat „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” – film, który otrzymał 7 nominacji do Oscara, 4 Złote Globy, 5 nagród BAFTA, Nagrody Publiczności w San Sebastián i Toronto.

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred (Oscar dla Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji (Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa (Oscar dla Sama Rockwella) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Bilety już do kupienia w kasie Kina Odra oraz na www.kultura.olawa.pl w cenie 10 zł. Zapraszamy!

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • Z tego wszystkiego jedynie "Kształt wody" zasługuje na obejrzenie

    17 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:57 | AUTOR: ~cześ