Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Wybuch cysterny w Domaniowie

05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:50 | redakcja@olawa24.pl

35

ocena 8 / 75%

Tuż po godzinie 9:00 w Domaniowie wybuchła cysterna. Do zdarzenia doszło w jednej z firm zajmujących się ich naprawą i renowacją. Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

5 kwietnia w Domaniowie vis a vis urzędu gminy w firmie zajmującej się renowacją i naprawą cystern najprawdopodobniej podczas napełniania zbiornika powietrzem doszło do uszkodzenia jednej z cystern. W hali produkcyjno-magazynowej, doszło do zniszczenia konstrukcji dachu, wypadły również szyby z budynku - informuje mł. bryg. mgr inż. Krzysztof Gielsa, rzecznik prasowy PSP w Oławie.

Na szczęście nie ma osób poszkodowanych, w momencie wybuchu nikt nie znajdował się w pomieszczeniu. Na miejscu jest 6 jednostek straży pożarnej, aktualnie dojechała również jednostka chemiczna z Wrocławia, aby wyeliminować zagrożenie związane z materiałami wybuchowymi, strażacy czekają również na przyjazd inspektora budowlanego. Na miejscu jest również policja i karetka pogotowia.

Oceń artykuł:

(8 głosów / 75%)
Zostaw komentarz
  • a ja jestem za ! drogi zrobione, sale się budują,świetlice dożynki super ! ludzie z naszej gminy mają pracę
    w końcu dojazd do szkoły za darmo .a każdy wójt ma swoich ludzi

    10 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:13 | AUTOR: ~hi\'\'

  • Z tym pilnowaniem to juz do przesady nic nie mozna załatwić bo małżonką siedzi w jego biurze i wszystko słucha

    10 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:35 | AUTOR: ~Ki

  • Młody fajny Wójt żeby tylko żona Go tak nie pilnowała;)

    10 KWIECIEŃ 2018, GODZ 07:36 | AUTOR: ~;))))

  • Domaniów wieś cudów jak najdalej od tych ludzi są wredni o wszystko zazdrośni i tylko obcemu liczą , komentują bo sami by chcieli kasę ale robić niema komu tam im młodzi i starszy jak z prl hahahhahhahhaha.

    09 KWIECIEŃ 2018, GODZ 17:17 | AUTOR: ~ddd

  • Hee ..cyganskie uczone ...tak!!! wszyscy swieci ,raczki zlozone ...w pierw lawce w kos....dozynki nie pitrzebne najlepiej zaorac tu wszystko!!! raczki zlozyc i udawac swietych ...

    09 KWIECIEŃ 2018, GODZ 03:41 | AUTOR: ~Byk

  • My polaczki mielismt obiecana kanalizacje w domaniowie i co nie ma tylko obietnice wyborcze. Daja doplat do szamba dla tych osób co i tak musza kupic a ci co sa podlaczeni do rowów maja gdzies szambo!! Wojt i tak nic z tym nie zrobi bo narazi sie wyborca!

    08 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:48 | AUTOR: ~Mieszkaniec ogrodowej

  • Ciekawe, że żadna z komentujących osób i plujących na wójta nie ma odwagi zrobić tego nieanonimowo... Tak łatwo wyrażać radykalne poglądy, oblewać innych pomyjami pod pseudonimem...polaczki...

    08 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:33 | AUTOR: ~JANKA

  • Przeczytałam artykuł o wybuchu cysterny w Domaniowie i przeszłam do komentarzy. A tu w większości jad i nienawiść w kierunku wójta. Co wybuch ma wspólnego z wójtem? Czy osoby które piszą komentarze pomyślały chociaż przez chwilę, że mogli zginąć ludzie, że doszło do tragedii, że dzięki Bogu nie stało się najgorsze. Każda okazja jest dobra żeby wylewać pomyje na kogoś? Czy te komentarze piszą sami kryształowi ludzie? I jeszcze jedno, zima była za długa i to też wina tego wójta.Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych.

    07 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:05 | AUTOR: ~Anna

  • Nowak pewnie ma obiecaną posadę przyjdzie nowy wojt i zrobi porządek! !!!! Dość stanowisk po znajomości!!!!

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:18 | AUTOR: ~Mieszkaniec piskorzowka

  • o mamuniu nie daj bóg takiego wójta buraka podpisującego się przyszły wójt a wy inne domaniowskie matoły zamiast siedzieć w internecie i wypisywać te bzdury pod adresem Wójta znajdzcie sobie jakieś pożyteczne zajęcie -ale jak ktoś pisze takie rzeczy to czy on ma pojęcie o tym co to znaczy pożyteczne.

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:48 | AUTOR: ~nowak

  • Zapomnialem o wycieczkach do Karpacz na koszt gminy zdjecia sa na Facebooku z wizyty w najdrozszym hotelu w Polsce (golebiewski)

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 10:10 | AUTOR: ~Miesxkaniec

  • Jasiu co wojt dziala przyjmuje kolejnych pracownikow czy organizuje imprezy i dożynki

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 10:06 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • Brawo mieszkańcy trzeba głośno o tym mówić co sie dzieje w urzędzie

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:58 | AUTOR: ~P

  • Brawo mieszkańcy trzeba głośno o tym mówić co sie dzieje w urzędzie

    06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 09:58 | AUTOR: ~P

  • Jasiu problem z utylizacja beczek z chemia trwa zbyt długo. W innych gminach rozwiązano ten problem. A u nas nie. Nawet jak był reportaż w TV to wójt nie miał odwagi się wypowiedzieć co z tym zrobi. Tylko p salwach wysłał. I gdzie tu jaja!

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:54 | AUTOR: ~Przyszły wojt

  • Jasiu troszkę kultury. Miałbyś szansę zostać dyrektorem domu kultury. Ale po zachowaniu to zostaje ci kopanie rowów. Wiesz co to jest demokracja? Każdy ma prawo wypowiadać się i mieć swoje zdanie. Ale nie dorosłes do tego.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:49 | AUTOR: ~Przyszły wojt

  • Właśnie mądrzy pójdą zagłosują bo przynajmniej coś Wójt działa w tej gminie ,bo tamci gówno zdziałali

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:44 | AUTOR: ~jasiu

  • ty przyszły wójcie rozpędz się i pier...... się w czoło

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:37 | AUTOR: ~jasiu

  • Ta firma faktycznie nie ma nic wspólnego z gminą, za to składowisko odpadów owszem... Ale cóż, wójt nie ma na to czasu, tak jak ktoś napisał. Kończy się kadencja, trzeba Sławomira ściągnąć na dożyny, żeby ludziom w głowie namieszać, może jakaś darmowa grochówa i te sprawy. Ci najgłupsi zaglosują, mądrzejsi wybiorą kogokolwiek innego, byleby nie obecnego, bo jedyne co robi to zatrudnia znajomych na nowo tworzone stanowiska. I to jakich znajomych... piekarza na emeryturze na stanowisko kierownika, żonę ulubionego mechanika, wnuczka jednego z rolników, i mnóstwo innych. Oby następca coś z tym zrobił, bo mimo tylu \"kierunkowo wykształconych\" pracowników, człowiek nigdy nie może nic załatwić. I nie da pielgrzymowanie z małżonką tuż za księdzem w każdej procesji, tym razem Bozia nie pomoże

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:34 | AUTOR: ~mieszkaniecgminy

  • W brzegu zrobili porządek, pod namyslowem tez. A w domaniowie. Co zrobił wojt Nic! Prawdziwy gospodarz.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:00 | AUTOR: ~Y

  • Racja wójt zrobił bardzo dużo. Zwalcza bezrobocie. I zatrudnia zwolnionych bankierow. Brawo. Jeszcze Kaczyński zrobi im komisję.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:53 | AUTOR: ~Przyszły wojt

  • Do mieszkanca. Piekarnia wyglądala za PRL i teraz tak samo. Skoro przypomina ci krematorium to czemu od lat 70 kupywales tam chleb. A nie bylo Biedronki? Mogłeś zainwestować w działkę na Ukrainie i tam postawić swój domek. A putin przywozilby ci ciepłe bułeczki pod dom.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:41 | AUTOR: ~.

  • Mieszkanko A. Masz rację wójt zrobił o wiele więcej. Zarządza największym składem chemikaliów w polsce. Niedługo otworzy tam chyba hurtownie artykułów niebezpiecznych.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:29 | AUTOR: ~.

  • Ludzie co wy tu wypisujecie!? Co ma wspólnego KTM a piekarnia czy chemikalia ? Budynek KTM jest trochę dalej ! Ci co mieszkają w nowych domach Koło piekarni byli świadomi Koło czego się budują więc teraz niech nie narzekają ! Piekarnia niech funkcjonuje jak najdłużej chleb mają przepyszny ! A co do wójta to zawsze komus coś pasować nie będzie ale wójt mimo wszystko zrobił jak narazie o wiele więcej niż poprzedniczka i poprzednik ! Ludzie ogarnijcie się !

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:17 | AUTOR: ~Mieszkanka A

  • Panie Radny i inni mądrzy, piekarnia nie stoi tam od zawsze tylko wcześniej był dworzec kolejowy a potem wyburzyli go i zbudowali piekarnie w PRLu, która pachniała wtedy chlebem. A teraz tylko tubylcy wiedzą że to piekarnia bo z daleka wygląda jak krematorium....
    Można pracować i nie zatruć środowiska, ale po co inwestować...

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:40 | AUTOR: ~mieszkaniec

  • Tak właśnie piekarnia była od zawsze a wy pobudowaliscie sie na ogrodach bo za darmo działki a teraz wielkie oburzenie

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:49 | AUTOR: ~Radny

  • Co to się stanęło ???

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:42 | AUTOR: ~Przerażony

  • Co wy wszyscy pier...... co mają beczki z chemią wspólnego z firmą KTM , Zamiast pisać takie głupoty to do roboty

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:30 | AUTOR: ~jasiu

  • ale urwał!

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:56 | AUTOR: ~cześ

  • Nikt nie kazał budowac się koło piekarni. Chyba widzieliście gdzie się budujecie. A beczki z chemia to nieudolność wójta. Ale za to dożynki będą.

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 14:49 | AUTOR: ~D

  • K

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:52 | AUTOR: ~P

  • Teraz nie mają na to głowy zblizaja sie wybory i trzeba stwarza nowe stanowiska pracy zeby jak najwięcej rodziny głosowało

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:10 | AUTOR: ~Czes

  • Niech gmina wreszcie sie zajmie tymi chemikaliami jak wójta sobie nie radzi to moze sołtys go wyreczy

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:07 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • Nie dość że stoją od roku beczki z chemią po sąsiedzku, piekarnia cały czas smrodzi to jeszcze to!!!
    Panie Wojcie poprosimy o maski dla pracowników bo żyć się nie da!!

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:46 | AUTOR: ~Mieszkanka

  • Nie dość że stoją od roku beczki z chemią po sąsiedzku, piekarnia cały czas smrodzi to jeszcze to!!!
    Panie Wojcie poprosimy o maski dla pracowników bo żyć się nie da!!

    05 KWIECIEŃ 2018, GODZ 11:46 | AUTOR: ~Mieszkanka