Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Nowy sprzęt dla Państwowej Straży Pożarnej w Oławie

13 MARZEC 2018, GODZ 13:53 | redakcja@olawa24.pl

3

ocena 0 / 0%

W poniedziałek, 12 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oławie miało miejsce spotkanie kadry kierowniczej z przedstawicielami firmy Eberspächer Sp. z o.o. Podczas którego przekazano nowe urządzenie do pomiarów stężenia gazów niebezpiecznych.

Eberspächer Sp. z o.o. jest filią Eberspächer Climate Control Systems GmbH & Co. KG. – globalnego producenta układów wydechowych, systemów ogrzewań postojowych oraz klimatyzacji. Zakład produkcyjny grupy Eberspächer mieści się na terenie powiatu oławskiego – w Godzikowicach, gdzie zatrudnionych jest blisko 600 osób.

Podczas spotkania poruszano m.in. kwestie dalszej współpracy oraz wsparcia JRG w Oławie, jak i ogólnego rozwoju firmy w segmencie transportu medycznego i ratowniczego. Dodatkowo trzy pojazdy w oławskiej JRG są wyposażone w ogrzewanie postojowe firmy Eberspächer, które zapewniają ogromny komfort strażakom podczas jazdy.

Dyrektor Generalny Członek Zarządu Eberspächer Sp. z o.o. Krzysztof Kondys przekazał na ręce Komendanta Powiatowego kpt. Bartłomieja Marcinów detektor wielogazowy Tetra 4, który z pewnością poprawi bezpieczeństwo strażaków oławskiej JRG. Urządzenie, którego wartość to 2,5tys. zł zastąpi wykorzystywany dotychczas do pomiarów stężenia gazów niebezpiecznych, dziewięcioletni detektor Tetra 3.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
 • Gest godny pochwały. Gratulacje. Ale......
  Czarna niewidoczna ręka zakładu Her A. K.... nie robi tego bezinteresownie. Nie wierzę. On na długopisy żałował 5zł.
  Czy ktoś widział Żyda w niemieckiej skórze? Ja tak.

  14 MARZEC 2018, GODZ 23:04 | AUTOR: ~Kunutek

 • Pan/ Pani umie czytać ze zrozumieniem? Ani PO ani PIS, ani żadna inna partia nie dała pieniędzy. Znalazł się po prostu SPONSOR- firma Eberspächer. Przy tak wyedukowanym społeczeństwie już nie dziwi chyba nikogo przyczyna takiego, a nie innego wizerunku Państwa.

  14 MARZEC 2018, GODZ 17:53 | AUTOR: ~katp

 • i się pieniądze znalazły, wystarczy tylko nie kraść jak za PO!!!

  14 MARZEC 2018, GODZ 10:37 | AUTOR: ~cześ