Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Dawid Kwiatkowski na Letnim Party!

13 MARZEC 2018, GODZ 12:42 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

Letnie Party, czyli zakończenie wakacji na stałe wpisało się w kalendarz imprez plenerowych w mieście. Impreza kończąca letnią przerwę w szkole zapowiada się ciekawie. Gwiazdą wieczoru będzie Dawid Kwiatkowski.

Letnie Party odbędzie się 8 września na Miasteckzu.

DAWID KWIATKOWSKI

21-letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma ponad 100 tys fizycznie sprzedanych płyt. Wydał cztery albumy: 9893, Pop&Roll, Element Trzeci, Countdown. W okresie premiery, każdy z Jego albumów znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Pierwszy album Dawida "9893" zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. "9893" zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OliS - był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. 19 listopada 2014 ukazała się druga płyta Dawida pt. „Pop&Roll”, która osiągnęła status platyny także przed oficjalną premierą.

Nastolatek szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju. W rankingu magazynu WPROST "Najbardziej wpływowi ludzie polskiego show-biznesu 2015" Dawid zajął pierwsze miejsce wśród muzyków. Jest najmłodszym jurorem w historii polskich programów rozrywkowych. W tej roli widzieliśmy go m.in. w programie "SuperDzieciak" Telewizji Polsat, a od stycznia 2018 roku w "The Voice Kids".

Jest ambasadorem stacji MTV Music oraz prekursorem i pomysłodawcą pierwszych muzycznych obozów fanowskich w Polsce.

Każdy z koncertów artysty jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym możemy zobaczyć i posłuchać Dawida oraz jego świetnych muzyków zawsze na żywo.

dawidkwiatkowski.jpg

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz