Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Skoda wjechała w kiosk

12 MARZEC 2018, GODZ 18:38 | redakcja@olawa24.pl

18

ocena 1 / 100%

Przed godziną 16:00 na ulicy 1 Maja samochód wjechał w kiosk. Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu z ulicą Gazową. Kierowca czarnej Skody najprawdopodobniej zagapił się i chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w przydrożny kiosk. Nikomu nic się nie stało. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

reklama
 

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • Najlepsza to jest teraz kartka, która wisi na tej starej, dawno rozsypującej się budzie, że trwają prace remontowe. Hehe dobre sobie, teraz go remontują nagle jak już niedługo na dobre się rozsypie. Zrównać budę z ziemią i po sprawie.

    13 MARZEC 2018, GODZ 16:17 | AUTOR: ~obserwator

  • Jurek ty to fest cymbal jestes....

    13 MARZEC 2018, GODZ 15:40 | AUTOR: ~Xxx

  • a co z pasażerem bo widać ,że poduszka wystrzeliła , gdyby na fotelu nikt nie siedział
    to poduszka by nie " wystrzeliła"

    13 MARZEC 2018, GODZ 15:27 | AUTOR: ~niklas

  • Jak nie wiecie co się wydarzyło to nie piszcie głupot. Każdy mądry jak nie bierze udziału w takim wypadku. I to nie było przez "srajfon".

    13 MARZEC 2018, GODZ 12:20 | AUTOR: ~K

  • i jak to zwykle bywa w takich wypadkach "ajfon" przeją kontrolę nad kierowcą i ten "wyrżną" w kiosk.
    a pro po , dla czego ten samochód po wypadku ma włączone światła , kierowca nie zdążył przekręcić
    kluczyka w stacyjce i odciąć zasilanie przecież uszkodzona instalacja elektryczna grozi pożarem.

    13 MARZEC 2018, GODZ 10:22 | AUTOR: ~jurek

  • Chodziło o automaty do gier i kradzież kasy od taki napad na salon,hehe

    13 MARZEC 2018, GODZ 07:18 | AUTOR: ~Kusk

  • jak by tak ktoś szedł chodnikiem...

    13 MARZEC 2018, GODZ 06:44 | AUTOR: ~cześ

  • widziałem jak Macierewicz z niej uciekał,znowu skandal hehe

    13 MARZEC 2018, GODZ 06:40 | AUTOR: ~anty upa

  • W końcu ktoś wymyślił sposób na zlikwidowanie tego opuszczonego kiosku:)))

    13 MARZEC 2018, GODZ 06:38 | AUTOR: ~No!

  • Dzieci nie powinne tutaj wpisywać swoich głupich myśli z piaskownicy.

    13 MARZEC 2018, GODZ 06:08 | AUTOR: ~Abraham

  • Hahaha i teraz typ bd musiał zrobić remont tego zapyziałego kiosku

    12 MARZEC 2018, GODZ 21:27 | AUTOR: ~Japa

  • Hahaha i teraz typ bd musiał zrobić remont tego zapyziałego kiosku

    12 MARZEC 2018, GODZ 21:27 | AUTOR: ~Japa

  • To prezes jechał?

    12 MARZEC 2018, GODZ 20:49 | AUTOR: ~ja

  • Widzę że skoda wypasiona, może to znowu BOR

    12 MARZEC 2018, GODZ 20:38 | AUTOR: ~PATRIOTA

  • Debili nie brakuje.. Lepiej zabic kogos na chodniku niz rozwalic auto... Malo brakowalo a wiem co pisze...

    12 MARZEC 2018, GODZ 20:04 | AUTOR: ~Biw

  • Co to za kierowca...haha. Śmiech na sali.! Dobrze że nikomu nic nie zrobił.

    12 MARZEC 2018, GODZ 19:38 | AUTOR: ~DeNiro

  • Co za Mistrz