Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Brąz Macieja Grynienki na Halowych Mistrzostwach Polski seniorów

12 MARZEC 2018, GODZ 13:41 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

Maciej Grynienko, zawodnik UKS „Orlica” Domaniów, zajął trzecie miejsce w 62.PZLA Halowych Mistrzostwach Polski seniorów, ustanawiając nowy rekord życiowy 2.19. Zawody odbyły się 17-18 lutego w Hali Arena Toruń.

Zawodnik „Orlicy” od stycznia przeszedł do kategorii U23, ale w zawodach halowych młodzieżowcy rywalizują razem z seniorami. Maciek był najmłodszy wśród skoczków wzwyż, jednak doskonale poradził sobie z presją i po ciekawym konkursie zdobył brązowy medal. Drugie miejsce z zajął Norbert Kobielski z MKS Inowrocław, pokonując poprzeczkę na wysokości 2.25. Mistrzem Polski z takim samym wynikiem został Sylwester Bednarek z RKS Łódź, który obecnie może pochwalić się najlepszym wynikiem w Polsce - 2.33.

Maciek swój rekord życiowy z ubiegłego roku – 2.16 pierwszy raz poprawił podczas styczniowego mityngu w Aleksandrowie Łódzkim uzyskując 2.17, a w Toruniu dołożył jeszcze dwa centymetry.

Źródło: Gmina Domaniów