Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni wypala gałęzie w mieście. Mieszkańcy się skarżą

27 LUTY 2018, GODZ 11:37 | redakcja@olawa24.pl

19

ocena 5 / 40%

Dzisiejszego poranka przy ulicy Magazynowej Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni wypalał gałęzie. Duży dym zauważyli i poczuli mieszkańcy, którzy z oburzeniem alarmują nas o tym jak postępuje ZDMiZ.

-W domu jest jeden wielki smród! - pisze jeden z mieszkańców. -Rozmowa z pracownikami nie była możliwa, śmiali się i mówili "Jest telefon to se rób zdjęcia".

O sytuacji poinformowaliśmy dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Zieleni pana Tadeusza Ceglarka, który ustosunkował się lakonicznie do zaistniałej sytuacji tłumacząc, że: -Pracownicy nie mogą wypalać gałęzi, są one wywożone do PSZOK-u. Jest taki mróz, że chcieli być może się zagrzać przy ognisku.

ziele15.jpg

Oceń artykuł:

(5 głosów / 40%)
Zostaw komentarz
  • Bzdury opowiada Ceglarek. Niech teraz posprząta ten teren zapłaci mandat i na emeryturę jak nie ogarnia.

    02 MARZEC 2018, GODZ 12:38 | AUTOR: ~E-CMOOK

  • wyjątkowo się z czesiem zgodzę

    28 LUTY 2018, GODZ 14:05 | AUTOR: ~ktos z Olawy

  • pojebani jesteście jak wam palenie drzewa przeszkadza!!!

    28 LUTY 2018, GODZ 12:43 | AUTOR: ~cześ

  • MANDATY MANDATY I JESZCZE RAZ MANDATY PRZEZ PORTFEL DO GŁOWY

    28 LUTY 2018, GODZ 10:58 | AUTOR: ~PAN Mandat

  • A czy Straż Miejska zareagowała w tej sprawie, jeżeli tak to jak się zakończyła sprawa spalania gałęzi ?

    28 LUTY 2018, GODZ 10:37 | AUTOR: ~Ekolog

  • To kiełbasę na posesji też sobie uwędzić nie mogę?
    W kominkach też nie palcie ludzie bo drewno palicie.
    Smog jest z kominów węglowych i starych samochodów dieslowskich a nie z drewna.
    Spalać liście to jest smrodzenie, ale czyste gałęzie to czysty absurd.
    Człowiek od zawsze był zależny od ognia i ogniska i przyjdą czasy że jeszcze do tego ognia wrócimy.

    27 LUTY 2018, GODZ 21:31 | AUTOR: ~Marian

  • Ludiom nie dogodzisz dla mnie to niesmród to zapach.

    27 LUTY 2018, GODZ 18:55 | AUTOR: ~Maniakalny Maniak

  • Ludiom nie dogodzisz dla mnie to niesmród to zapach.

    27 LUTY 2018, GODZ 18:55 | AUTOR: ~Maniakalny Maniak

  • Czes-- nie udzielaj sie wiecej!!! Twoje wypowiedzi sa bardzo tepe. Zamknij sie w koncu

    27 LUTY 2018, GODZ 17:24 | AUTOR: ~A

  • Czes a byłeś w czapce czy w kapturze? Słownik też widać solidny.

    27 LUTY 2018, GODZ 17:09 | AUTOR: ~mieszkaniec

  • jak będziesz robił grilla na działce to ja ci wpadnę z policją i strażą pożarną a za działanie służb ty zapłacisz durniu, pojebani jesteście jak wam palenie gałęzi przeszkadza!!!

    27 LUTY 2018, GODZ 17:01 | AUTOR: ~cześ

  • O czym tu w ogóle rozmawiać. Wypalać nie wolno i koniec. Mówi się wkoło o zanieczyszczeniu powietrza, trąbią o tym na lewo i prawo a tu ZDMiZ Urzędu Miasta wypala sobie gałęzie, żeby się ogrzać ... trzeba było kiełbaski na patyki nadziać i ziemniaki w ognisko wrzucić to by i się najedli. Przecież tam była dolewana jakaś substancja żeby to się paliło. Straż miejsca była wezwana widziałem ciekawe czy zostało wydane jakieś pouczenie a może mandat?

    27 LUTY 2018, GODZ 16:35 | AUTOR: ~zigi

  • Byłam tam rano jak wypalali te gałęzie i z tym straszliwym smrodem to przesada. Zwykły zapach palonych gałęzi. Dobrze, że zaczęli tam sprzątać i w ogóle powinni cały ten teren porządnie uprzątnąć, bo straszy.

    27 LUTY 2018, GODZ 15:39 | AUTOR: ~iris

  • Najwiecej to maja ci do powiedzenia co za biurkiem siedzą i dupy grzeją. A zwykły Kowalski co pracuje jak wół za grosze nawet w taki mróz zwykłymi gałęziami palonym w ognisku się ogrzać nie może ?? Pamiętajcie korpoludki ze gdyby nie my nie było by was !!!

    27 LUTY 2018, GODZ 14:16 | AUTOR: ~Gość

  • Pozatym nie chodzi o to, a o zasady. Państwo w państwie.

    27 LUTY 2018, GODZ 13:30 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • Natura polewana magicznym smierdzacym plynem . Na ogródku trawy palić nie można ale ludziom pod oknami w bloku to juz tak w centrum miasta !

    27 LUTY 2018, GODZ 13:28 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • Natura polewana magicznym smierdzacym plynem . Na ogródku trawy palić nie można ale ludziom pod oknami w bloku to juz tak w centrum miasta !

    27 LUTY 2018, GODZ 13:28 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • Burmistrz walczy ze smogiem w Oławie widzę faktycznie sama natura