Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Okradli taksówkarza

26 LUTY 2018, GODZ 13:31 | redakcja@olawa24.pl

3

ocena 1 / 100%

Kierowca taksówki zgłosił policjantom, że po jednym z kursów stracił swój telefon komórkowy. Skojarzył jego zniknięcie z pasażerami, których wiózł do jednej z miejscowości w gminie Oława. Zatrzymano dwóch pijanych mężczyzn.

W minioną sobotę, 24 lutego policjanci z ogniwa ruchu drogowego zostali wysłani na interwencję zgłoszoną przez kierowcę taksówki. Mężczyzna stwierdził, że po zrealizowaniu jednego z kursów, zauważył brak swojego telefonu. Skojarzył jego zniknięcie z pasażerami, których wiózł do jednej z miejscowości w gminie Oława. O swoich podejrzeniach powiadomił policję. Funkcjonariusze po przybyciu na wskazane miejsce, podjęli interwencję, w wyniku której okazało się, że typowani przez taksówkarza mężczyźni mogą mieć związek z kradzieżą telefonu.

Policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne w których przebywali „pasażerowie”, w jednym z nich ujawnili skradziony telefon. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani doprowadzeni do komendy. Osadzono ich w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani na okoliczność zaistniałego zdarzenia. Okazało się, że kradzieży dokonał 37-latek i to jemu przedstawiono zarzut, za który mu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Mężczyzna w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • nie ukradł tylko wziął jak swoje :D

    27 LUTY 2018, GODZ 11:40 | AUTOR: ~cześ

  • To przez roztargnienie ukradł!!!

    27 LUTY 2018, GODZ 08:42 | AUTOR: ~ulą

  • i takiemu powinno się dojebać kilku krotność kary jak w USA!!!

    26 LUTY 2018, GODZ 17:11 | AUTOR: ~cześ