Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Zły przykład. Mężczyzna pluje na auto [VIDEO]

22 LUTY 2018, GODZ 11:51 | redakcja@olawa24.pl

21

ocena 3 / 67%

Jak nazwać takie zachowanie? Czy to dobry przykład dla dziecka? Zobaczcie i oceńcie sami. - Zdarzenie zarejestrowane pod sklepem Żabka na ul. Iwaszkiewicza w Oławie.

reklama
 

Oceń artykuł:

(3 głosów / 67%)
Zostaw komentarz
  • Witam w ten sposób parkują tylko łajzy bo nie potrafią inaczej.

    27 LUTY 2018, GODZ 18:57 | AUTOR: ~Żenada

  • Miał rację ten co napluł na szybę bo tam parkują łajzy tam gdzie im się podoba i w ten sposób utrudniają przejazd.

    27 LUTY 2018, GODZ 18:50 | AUTOR: ~Lokator

  • Miał rację ten co napluł na szybę bo tam parkują łajzy tam gdzie im się podoba i w ten sposób utrudniają przejazd.

    27 LUTY 2018, GODZ 18:50 | AUTOR: ~Lokator

  • Bob.Idz do lekarza dopóki nie jest za póżno......

    27 LUTY 2018, GODZ 10:35 | AUTOR: ~Jaro

  • Moi drodzy BADACZE PISMA ŚWIĘTEGO I TY POSZKODOWANY KIEROWCO.
    CO DO KIEROWCY MOŻE SOBIE STAĆ GDZIE CHCE I NIE POPEŁNI ŻADNEGO WYKROCZENIA A KAŻDY Z WAS PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM PRZEPISY KRD TO FAKT PARKUJEMY W MIEJSCU DO TEGO WYZNACZONYM JAK NIE TO MKK 100 ZŁ I 1 PKT KARNY ALE MIEJSCE WYZNACZONE JEST KOLOREM BIAŁYM PASY POZIOME I PIONOWE OZNAKOWANIE JEDYNYM ODSTEPZTWEM JEST KOLOR ŻÓŁTY PATRZ PASY POZIOME W PRZYPADKU ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU A W TYM DANYM MIEJSCU DROGI KIEROWCO MOŻESZ PARKOWAĆ GDZIE CHCESZ JEŚLI TRZEBA PODAM KAKRETNIE ART I PKT GDZIE DANEGO PRZEPISU SZUKAĆ.
    A CO DO ZJE..... PRZECHODNIA JESTEŚ PRZYKRY TWOJA POSTAWA OBYWATELA TU DZIERZ OJCA - PRZYKŁAD DAJESZ PROSTAKA ZE SŁOMA W BUTACH ZRESZTĄ KAŻDY EPITET BYŁ BY ODPOWIEDNI.
    A JEŚLI KTOŚ MA PROBLEM TO DO ZARZĄDCY TERENU NIECH POSTAWI I OZNACZY PRAWIDŁOWO POSESJĘ DROGI PLACE ITD I WTEDY POLICJA STRAŻ MIEJSKA BĘDZIE WYCIĄGAĆ KONSEKWENCJE

    26 LUTY 2018, GODZ 23:59 | AUTOR: ~BOB

  • ale powiedzcie mi w czym wam to auto tam przeszkadza?

    26 LUTY 2018, GODZ 09:59 | AUTOR: ~cześ

  • Wszyscy w Oławie powinni charkać na tak źle zaparkowane samochody. Tylko czy charków by starczyło?

    25 LUTY 2018, GODZ 17:32 | AUTOR: ~Przechodzień

  • Zgadzam się,że w tym miejscu niektórzy mają problem z parkowaniem.Może autor filmu się zastanowi dlaczego jego auto zostało oplute,,,,,

    25 LUTY 2018, GODZ 11:44 | AUTOR: ~Layer

  • Wielkie halo, zarówno plujący jak i źle parkujący mogą reprezentować podobny poziom. Parkowanie przed samym wejściem do tej Żabki jest nagminne, bo pańciusiowi nie chce sie parkowac i bedzie miał za daleko...trzeba kierownicą się nakręcić...

    24 LUTY 2018, GODZ 20:31 | AUTOR: ~gość

  • wieśniaków w Oławie nie brakuje!

    23 LUTY 2018, GODZ 13:55 | AUTOR: ~cześ

  • Arti to skryty kapuś

    23 LUTY 2018, GODZ 12:34 | AUTOR: ~KapuśArti

  • Policja nic nie może i niczym się nie wykazuje. Słabo widzę ukaranie gościa za parkowanie.
    A może to nauczy jego nieparkowania w miejscu niedozwolonym. Nikt nie chce ściągać żółtej flegmy z przedniej szyby. Nauczka dla gościa może być lepsza. Proponuję każdemu pluć na szybę za złe parkowanie, to taka dobra nauka dla cwaniaków nieszanujących prawa.

    23 LUTY 2018, GODZ 10:35 | AUTOR: ~Basia

  • Racja tam nie wolno parkować, jednak tutaj rozpatrywany jest facet i jego niewłaściwe zachowanie...
    Mógł zrobić zdjęcie auta wysłać na komendę gość z miejsca dostaje mandat... i ma lepsza satysfakcje niż plucie...

    23 LUTY 2018, GODZ 07:56 | AUTOR: ~Arti

  • Tam nie wolno parkować (strefa zamieszkania D-40 parkowanie tylko w miejscach wyznaczonych), zajął cały chodnik a pieszy którędy miał przejść.
    To wideo jest podstawą ukarania przez policję, niech redakcja przekaże to do ruchu drogowego, niech policja się wykaże.

    23 LUTY 2018, GODZ 07:30 | AUTOR: ~Zenek

  • wyrwać mu głowę i napluć do szyi!!!

    23 LUTY 2018, GODZ 07:30 | AUTOR: ~cześ

  • TO NIE WIEŚNIAK TYLKO MIEŚCIAK. PODEJRZEWAM ŻE W LUDZIACH ZE WSI JEST TYLE KULTURY CO W MIESZCZUCHACH, A MOŻE I WIĘCEJ.

    23 LUTY 2018, GODZ 00:42 | AUTOR: ~HJK

  • Nie ważne gdzie stało auto, czy było dobrze zaparkowane czy źle od karania jest Policja. Takie zachowanie to zwykłe zbydlęcenie człowieka. Ciekawe jest to że każdy chciałby uczyć innych kultury a sam się nie potrafi zachować we właściwy sposób.

    22 LUTY 2018, GODZ 23:48 | AUTOR: ~wsdr

  • Jeszcze niech kierowca zgłosi się sam na Policje po stówkę mandatu, to będzie dobry przykład dla innych ( w tym dzieci) :-D

    22 LUTY 2018, GODZ 20:36 | AUTOR: ~plujekŹLEparkujek

  • Dokładnie, kara za niewłaściwe parkowanie. Lepsze to niż karny siusiak!

    22 LUTY 2018, GODZ 20:03 | AUTOR: ~Janek

  • A czy to auto było prawidłowo zaparkowane???

    22 LUTY 2018, GODZ 19:36 | AUTOR: ~Bb

  • Co za wiesniak!!!

    22 LUTY 2018, GODZ 19:11 | AUTOR: ~A