Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Szkoła w Oławie ewakuowana. Mamy zdjęcie nieznanego ładunku

19 LUTY 2018, GODZ 16:09 | redakcja@olawa24.pl

20

ocena 8 / 100%

Przed godziną 14:00 w Szkole Ponadgimnazjalnej numer 2 w Oławie w jednej z toalet znaleziono nieznany ładunek. O sytuacji została powiadomiono policja, która zadecydowała o ewakuacji budynku.

Na miejsce przyjechała policja oraz straż pożarna, która zabezpiecza miejsce. Ewakuowanych zostało 190 osób, młodzież w pośpiechu opuszczała swoje klasy.

Aktualnie na miejscu znajdują się pirotechnicy którzy sprawdzają co to za ładunek.

Tak wyglądał tajemniczy ładunek pozostawiony w toalecie.

reklama

 

Oceń artykuł:

(8 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • Oprócz nie sprawnie przeprowadzonej ewakuacji jest coś znacznie niebezpiecznego otóż podobno ten ładunek został umieszczony w męskiej toalecie na parterze, a te toalety wychodzą na ulice trzeciego maja, która powinna być zamknięta bo nie daj boże by w czasie wybuchu jechała cysterna lub ciężarówka z materiałami wybuchowymi, i w dodatku niedaleko jest zakład w którym jest nadziemny zbiornik gazu, to na pewno ktoś by zginą z powodu tego że ulica nie została zamknięta

    20 LIPIEC 2018, GODZ 11:27 | AUTOR: ~grzegorz

  • Ten alarm bombowy to porażka dla szkoły nie dość że kierunków które niby ma się uczyć ( np: zamiast technikum informatycznego, jest matematyczne ) to jeszcze nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo szkoły pomimo tego że jest klasa wojskowa.

    19 LIPIEC 2018, GODZ 07:10 | AUTOR: ~grzegorz

  • Chodzą plotki że ta cała akcja to miało być tło do nowego klipu "muzycznego" pewnego """""dj"""" Ale czy to pewne ?
    W tym może być tyle prawdy co topielców w jelczańskich stawach

    20 LUTY 2018, GODZ 22:41 | AUTOR: ~#AntyMatianoTeam #BubulaFanClub #kmwtw

  • Chodzą plotki że ta cała akcja to miało być tło do nowego klipu "muzycznego" pewnego """""dj""""
    Ale czy to pewne ?
    W tym może być tyle prawdy ile opielców w jelczańskich stawach

    20 LUTY 2018, GODZ 22:36 | AUTOR: ~#AntyMatianoTeam #BubulaFanClub #

  • O widzę że mózgi z maja i z jelcza się odzywają i coś o żubrówie chcą mówić xd

    20 LUTY 2018, GODZ 20:04 | AUTOR: ~Tak

  • NIEOFICJALNE ŹRÓDŁA DONOSZĄ ŻE DO PRÓBY ZAMACHU PRZYZNAŁO SÌE UGRUPOWANIE JELCZAŃSKICH IMIGRANTÓW KTÓRZY NIELEGALNIE PRZEDOSTALI SIĘ Z JELCZA DO OŁAWY. Ponoć jest juz obława na nich by ich wyrzucić na Jelczańskie zadupie.
    Niestety musimy cierpieć przez nich, dawne próby cywilizowania tamtych terenów nie przyniosły korzystnych efektów i jelczanie jako zapomniany eksperyment czasem przedostają się ze swojego dystryktu i przypominają o sobie.
    CZEKAMY NA WIĘCEJ INFORMACJI

    20 LUTY 2018, GODZ 12:21 | AUTOR: ~#AntyMatianoTeam #BubulaFanClub

  • Mądre zachowanie to nie bylo.
    Straszna dzisiejsza młodzież jest, bez wyobraźni. Człowiek inaczej zachowuje się na ćwiczeniach, nie jesteśmy w stanie przewidzieć swojej reakcji w takiej sytuacji. Faktem jest to, ze organizacja ewakuacji moze nie byla dobra, grunt ze nikomu się nic nie stalo. Ktoś, kto zrobił takie świństwo powinien za to ponieść odpowiedzialność i surową karę. Wstyd mi za taka młodzież i ich pomysly - jezeli to byl ktos z tych uczniów...

    19 LUTY 2018, GODZ 22:15 | AUTOR: ~Złośliwa

  • No i dlaczego szkoła organizuje te wszystkie "zaplanowane ewakuacje" i szkoli jak ma przebiegać ewakuacja w momencie alarmu jak byłem dziś naocznym świadkiem że nawet nie zostały aktywowane 3 dzwonki alarmowe o których zawsze nam się mówi że dzwonią w sytuacji alarmu, nie wyprowadzano nas tak jak na szkoleniach, niektórzy nauczyciele pierwsi wybiegli zostawiając niektóre klasy same sobie i jedna nauczycielka której nazwiska nie będę przetaczał rozpłakała się histerycznie i to 2 uczennice ją uspokajały A chyba powinno być odwrotnie. To ogromna porazka dla szkoły i całego grona pedagogicznego. Dosyć że moja szkoła nie cieszy się dobrą opinią pod względem poziomu szkolnictwa to nawet nie potrafi wycwiczyć ewakuacji. Całe szczęście że to tylko głupi dowcip Ale trzeba się zastanowić jakie mogły być konsekwencje takich braków jakby to była prawdziwa bomba

    19 LUTY 2018, GODZ 20:09 | AUTOR: ~Uczeń szkoły na 3maja

  • Matiano widzę że youtuberem nie zostałeś bo z twoim wokalem to możesz wiewiórki w lesie straszyć to teraz chcesz zostać hejterem dzwonie jeden!!

    19 LUTY 2018, GODZ 19:53 | AUTOR: ~:)

  • dobrze, że na kutrowskiego są same orły! haha, patola gorsza niż jelcz :D

    19 LUTY 2018, GODZ 18:50 | AUTOR: ~oławianka

  • TO BYŁO NOCĄ GDY KSIĘŻYC JASNO ŚWIECIŁ WIESZ JUŻ NA PEWNO NIE BĘDZIE Z TEGO DZIECI TAK TO BOLAŁO.....

    19 LUTY 2018, GODZ 17:59 | AUTOR: ~Matiano

  • AVE AUTOPSJA

    19 LUTY 2018, GODZ 17:47 | AUTOR: ~#AntyMatianoTeam

  • AVE AUTOPSJA

    19 LUTY 2018, GODZ 17:46 | AUTOR: ~#AntyMatianoTeam

  • Jestem prawie pewny, że to ktoś z Kutra nam taki wybryk zrobił. Ktokolwiek to był, nie wystraszył nikogi

    19 LUTY 2018, GODZ 17:40 | AUTOR: ~Anonim z Nowego Osiedla

  • Wcale to nie jest zabawne. A uczeń który to zrobił powinien odpowiedzieć za swój czyn. Takie akcje kosztują i musi się z tym liczyć.

    19 LUTY 2018, GODZ 17:25 | AUTOR: ~Magda

  • Jelcz > kutra.
    Pozdrawiam ktosia z kutra :)

    19 LUTY 2018, GODZ 17:14 | AUTOR: ~Czarny

  • Przynajmniej skoki można było obejrzeć w spokoju :D

    19 LUTY 2018, GODZ 17:06 | AUTOR: ~Czarny

  • Dobrze, że na Kutra nie ma takiej patologii :D Pozdrawiam 3-go

    19 LUTY 2018, GODZ 16:54 | AUTOR: ~Ktoś z Kutra

  • Dobrze, że uratował nas jakże przystojny, zabawny i szarmancki uczeń kl. 2C
    Chwała Maciejowi Szelągowi!

    19 LUTY 2018, GODZ 16:45 | AUTOR: ~Czarny

  • Dobrze, że uratował nas jakże przystojny, zabawny i szarmancki uczeń kl. 2C
    Chwała Maciejowi Szelągowi!

    19 LUTY 2018, GODZ 16:45 | AUTOR: ~Czarny

  • Wydaje mi sie że jakiś uczeń bał sie sprawdzianu i wyłożył atrape .Oby tak było