Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Groźnie! Rozpędzony fiat uderzył w tira

13 LUTY 2018, GODZ 16:36 | redakcja@olawa24.pl

16

ocena 12 / 68%

O wielkim szczęściu może mówić kierowca fiata uno, który najechał na tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia osobowe auto zostało niemal całkowicie zniszczone. Na szczęście kierujący doznał tylko niewielkich obtarć i miał rozbity łuk brwiowy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek na drodze pomiędzy Gajem Oławskim a Pełczycami. Około godziny 15:20 podróżujący fiatem uno 32-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn najechał na tył stojącego na poboczu tira. Nieco wcześniej w ciągniku doszło do awarii, dlatego został unieruchomiony. Jego kierowca prawidłowo oznaczył miejsce postoju. Siła uderzenie była bardzo duża, o czym świadczy widok rozbitego auta.

Na szczęście kierujący fiata wyszedł z wypadku bez szwanku. Został przewieziony na badania do oławskiego szpitala. W miejscu zdarzenia przez kilkanaście minut droga była zablokowana.

reklama
xblitz_maly_1542.png

 

 

Oceń artykuł:

(12 głosów / 68%)
Zostaw komentarz
  • nie wiem czy wiecie ale kierowcy z DOA czy też z DST zdają egzamin w tym samym miejscu - we Wrocławiu!!! więc o co się spinacie?

    16 LUTY 2018, GODZ 11:22 | AUTOR: ~cześ

  • szczęście że nikt nie jechał na drzwiach od stodoły na blachach DOA - bo dopiero byłby karambol

    14 LUTY 2018, GODZ 15:23 | AUTOR: ~carlitos

  • Chyba wyprzedzanie nie wyszło, albo kierowca faktycznie ma problem ze wzrokiem.

    14 LUTY 2018, GODZ 10:31 | AUTOR: ~Okoliczna

  • Duża liczba kierowców z tablicą DST powinna jeszcze raz odbyć kurs prawa jazdy już wiele razy byłem świadkiem wymuszeń, wyprzedzania na tak zwanego "trzeciego" oraz ostatnio w gaju oławskim pewien kierowca o mało nie staranował rowerzysty co więcej jeszcze miał problem do kierującego rowerem że mu nie zjechał.

    14 LUTY 2018, GODZ 07:09 | AUTOR: ~K

  • A może po prostu słońce go oślepiło?

    14 LUTY 2018, GODZ 00:27 | AUTOR: ~lukasz

  • PO CO ZAMAZYWAC TABLICE REJESTRACYJNE W NACZEPIE, SKORO NA TYLNIEJ BURCIE SĄ I TAK WIDOCZNE ??

    13 LUTY 2018, GODZ 22:03 | AUTOR: ~maciek

  • Do SZOK osobowka ma tablice DST a Tir DJE więc nie wiem gdzie ty tam OB widzisz??? Dla Twojej informacji nie wszyscy którzy mają tablice OB zdawali egzamin w Opolu, bo zapewne do tego pijesz

    13 LUTY 2018, GODZ 21:45 | AUTOR: ~Andzia

  • podróżnicy? hahaha a tak na poważnie to radziłbym gościowi zbadać wzrok bo coś takiego to nawet po pijaku ciężko spowodować :D

    13 LUTY 2018, GODZ 20:13 | AUTOR: ~cześ

  • Polecam wybrać sie odrazu do szpitala we Wrocławiu aby uzyskać jakąkolwiek pomoc , w oławie osoby z wypadku ze zlamaniami wypisywane sa do domu z lekami przeciwbolowymi spisane na siebie

    13 LUTY 2018, GODZ 20:12 | AUTOR: ~~w

  • Polecam wybrać sie odrazu do szpitala we Wrocławiu aby uzyskać jakąkolwiek pomoc , w oławie osoby z wypadku ze zlamaniami wypisywane sa do domu z lekami przeciwbolowymi spisane na siebie

    13 LUTY 2018, GODZ 20:12 | AUTOR: ~~w

  • czy ja wiem czy takie kilkanaście minut.... ta droga o 16 była nieprzejezdna

    13 LUTY 2018, GODZ 20:03 | AUTOR: ~B

  • Rejestracja nie ma nic do tego.

    13 LUTY 2018, GODZ 17:50 | AUTOR: ~Aga

  • auto wiekowe ale nadal bardzo bezpieczne

    13 LUTY 2018, GODZ 17:38 | AUTOR: ~sebo

  • Doradzam pechowemu kierowcy jak najszybciej pojechać na wrocławski
    SOR i jeszcze raz sprawdzić stan zdrowia.

    13 LUTY 2018, GODZ 17:21 | AUTOR: ~Ajax

  • Widać można. Te rejestracje DST i OB masakra...

    13 LUTY 2018, GODZ 17:17 | AUTOR: ~Szok

  • jak można nie zauważyć stojące na prostej drodze (i to jeszcze z górki) ciężarówki ? może bawił się telefonem ?

    13 LUTY 2018, GODZ 16:54 | AUTOR: ~OSP