Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

MIG zagra w Stanowicach dla kobiet!

13 LUTY 2018, GODZ 10:46 | redakcja@olawa24.pl

5

ocena 1 / 0%

Kolejna gwiazda Disco Polo zagra w Gminie Oława. Na Dzień Kobiet do Stanowic przyjedzie zespół MIG!

Koncert odbędzie się 8 marca o godzinie 19:00 na boisku przy świetlicy wiejskiej, wstęp wolny.

O zespole:

Zespół Mig tworzy czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Grupa pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska . Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się rok 2000 kiedy to ukazała się pierwsza autorska piosenka „ Czy to prawda” ( Co Ty mi dasz ) . Dwa lata później zespół wydał pierwszą debiutancką kasetę o tym samym tytule „Czy to prawda „ a na niej 12 utworów . Trzeba podkreślić, że w pierwszych latach istnienia duży wpływ na twórczość zespołu miała legendarna grupa Top One.

Kolejne lata Gwiazdowscy sukcesywnie tworzyli własne autorskie utwory, dodając do nich żywe instrumenty takie jak saksofon . W większości autorem słów i muzyki jest wokalista Marek. W roku 2009 światło ujrzała płyta zespołu wydana przez firmę Vanila Records pt. Wróć do mnie. Utwór „Jej dotyk „ znajdujący się na tej płycie został zaprezentowany przez zespół na Ogólnopolskim Festiwalu w Kobylnicy i tam w głosowaniu publiczności osiągnął tytuł Hitu lata 2012 .

Od tamtej pory zespół osiągał coraz to więcej sukcesów . Rok później na tej samej scenie w Kobylnicy zajął 2 miejsce za utwór '' Dziewczyna z sąsiedniej ulicy ‘’.W roku 2015 formacja wygrała Ogólnopolski Polo Hit Festiwal Szczecinek z utworem Wymarzona. Tego roku o tym samym tytule ukazała się też płyta wydawnictwa Folk, a sam utwór z pewnością zapisał się w sztywną historię muzyki disco polo osiągając wynik prawie 80 mln wyświetleń na kanale YouTube . Ponadto utwory takie jak Miód malina , Nie ma mocnych na Mariolę ,Słodka wariatka Ona jedyna czy Będę przy Tobie zdecydowanie namieszały na rynku muzycznym osiągając w sumie ponad 250 mln odsłon na profilu zespołu w kanale YouTobe, zdobywając tym samym platynowe ,złote i srebrne płyty.

Formacja obecnie cały czas koncertuje .Występy zespołu można było już podziwiać m.in. w takich miejscach jak Sala Kongresowa Stadion Narodowy czy Sylwestrowa Moc Przebojów 2017/2018 transmitowane przez telewizję Polsat. W Polsce grupa przemierza setki tysięcy kilometrów by spotkać się ze swoimi fanami . Zespół co roku koncertuje dla Polonii w takich krajach jak min. Stany Zjednoczone, Belgia, Niemcy, Anglia i cały czas otrzymuje zaproszenia z przeróżnych części świata.

Obecnie nowością zespołu jest utwór Lalunia , który jak widać staje się coraz to większym przebojem z milionowymi odsłonami, a już niebawem ukaże się kolejna płyta nad którą grupa intensywnie pracuje.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
 • MiG 29.hehe.lider zespołu coś jeszcze potrafi śpiewać Ale te dwa gamonie potrafią tylko ustami ruszać a od Siebie ani słowa.tylko żeby nie było takiej lipy jak w Siedlcach ze non stop prądu brakowało.

  14 LUTY 2018, GODZ 15:10 | AUTOR: ~Vendetta

 • Od urodzenia mieszkam na Młyńskiej :) w sieci mogę podpisywać się jak chce. Miałem kolegę w liceum z Marcinkowic i czasami tam cwiczylismy. Nie przypominam sobie żeby jakieś narkomanskie imprezy tam były za naszych treningów. Ci co brali to nie przestali brać tylko zmienili miejsce. Także zabranie młodzieży jedynego miejsca do spotkań nie zlikwiduje problemu zażywania narkotyków przez niektóre osoby. Pomówienia szybciej rozchodzą się od prawdy. Zawistni ludzie widzieli z ulicy zapalone światło na siłowni i przeżyć nie mogli że młodzi się spotykają. Nie wrzucajmy wszystkich co tam chodzili do jednego woreczka. Życzliwości.

  13 LUTY 2018, GODZ 19:03 | AUTOR: ~Zakrzowianin

 • Witam. a ty Zakrzowianin a co ty tak Marcinkowicami się martwisz ty się patrz żeby pan Wójt w Zakrzowie coś zrobił bo póki co to jakby wszy świeciły to Zakrzów by wyglądał jak Las Vegas to po pierwsze a po drugie to w Marcinkowicach zlikwidowali siłownię bo łebki z wioski zrobili sobie melinę do ćpania i tyle w temacie panie.Pozdrawiam

  13 LUTY 2018, GODZ 17:50 | AUTOR: ~mieszkaniec gminy

 • zajebista muza :D

  13 LUTY 2018, GODZ 14:51 | AUTOR: ~cześ

 • Bardzo reprezentatywna miejscowość na tego typu show. Kiedy powstanie świetlica dla młodzieży w Marcinkowicach? Kiedyś była siłownia miejsce spotkań ale starszyzna wioski wygoniła młodzież bo będą robić klub seniora. Samolubne chamy! Życzę smutnej starości. Do dzisiaj budynek stoi pusty. Na każdej najmniejszej wiosce jest świetlica. Skąd u Wójta taka niechęć do Marcinkowic? Czyżby jakiś wstydliwy epizod z lat młodości?

  13 LUTY 2018, GODZ 11:45 | AUTOR: ~Zakrzowianin