Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [09.02-15.02]

07 LUTY 2018, GODZ 12:21 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra animowana bajka produkcji hiszpańskiej "Tedi i mapa skarbów", komedia obyczajowa "Plan B" oraz komedia romantyczna "Podatek od miłości".

"Tedi i mapa skarbów" - Tedi Jones wyjeżdża do Los Angeles, gdzie poznaje pania archeolog Sarę Lavroff, która wkrótce zostaje porwana, a Tedi wyrusza jej na ratunek. Czas trwania 85 minut.

"Plan B" - Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, dają nadzieję na odnalezienie prawdziwego uczucia i autentycznych więzi. Czas trwania 85 minut.

"Podatek od miłości" - Przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor, Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Czas trwania 113 minut.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz