Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Oławscy policjanci podsumowali 2017 rok

06 LUTY 2018, GODZ 10:20 | redakcja@olawa24.pl

2

ocena 0 / 0%

W Komendzie Powiatowej Policji w Oławie odbyła się odprawa roczna, w której uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Andrzej Łuczyszyn. W spotkaniu podsumowującym rok 2017, które poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Oławie, nadkom. Paweł Urbańczyk, udział wzięły policjantki i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Odprawa służbowa była okazją do podsumowania stanu bezpieczeństwa w powiecie oławskim oraz pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych oławskiej Policji. W odprawie uczestniczyła kadra kierownicza oławskiej policji oraz policjantki i policjanci. Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Oławie, nadkom. Paweł Urbańczyk podsumował działania oławskiej Policji w roku 2017. Przedstawił pracę i wyniki pionu prewencji oraz pionu kryminalnego. Komendant w swoim wystąpieniu podziękował także za aktywną służbę wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym. Trzem funkcjonariuszom wręczył listy gratulacyjne za zaangażowanie w służbie oraz za zajęcie miejsc na podium w plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego na szczeblu powiatowym.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Andrzej Łuczyszyn podziękował policjantom za włożony wysiłek. Podkreślił, że służba oławskiej Policji złożyła się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oławskiego. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu podziękował funkcjonariuszom za profesjonalne wykonywanie zadań i za ich poświęcenie. W swoim wystąpieniu nawiązał również do priorytetów działań Policji w roku 2018. Wśród nich najważniejsze, to poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, walka z przestępczością gospodarczą i narkotykową.

 

Źródło: KPP Oława

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • ile zarobili na mandatach?

    06 LUTY 2018, GODZ 16:15 | AUTOR: ~j

  • BRAWO POLICJA!!!!!!!

    06 LUTY 2018, GODZ 14:08 | AUTOR: ~cześ