Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [02.02-08.02]

02 LUTY 2018, GODZ 11:08 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra polska komedia "Plan B" oraz amerykański thriller "Wszystkie pieniądze świata". Dodatkowo odbędzie się seans z audiodeskrypcją filmu Agnieszki Holland "Pokot".

"Plan B" - Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, dają nadzieję na odnalezienie prawdziwego uczucia i autentycznych więzi. Czas trwania 85 minut.

"Wszystkie pieniądze świata" - Szesnastoletni wnuk najbogatszego człowieka świata zostaje uprowadzony. Jego oddana matka stara się przekonać nieustępliwego miliardera do zapłacenia okupu porywaczom. Czas trwania 132 minuty.

"Pokot" - Kiedyś budowała mosty w Syrii, teraz uczy angielskiego w wiejskiej szkole, czyta w gwiazdach i rozmawia ze zwierzętami. Pewnej śnieżnej nocy Janina Duszejko odnajduje ciało sąsiada-kłusownika. Jedyne ślady wokół jego domu to tropy saren… W niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne lokalne osobistości. Wszystkich łączyła ta sama pasja – polowanie. Policja szuka sprawcy. Duszejko rozpoczyna swoje własne śledztwo, które prowadzi ją do zaskakujących wniosków. Czy to możliwe, że myśliwi stali się zwierzyną? Czas trwania 128 minut.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz