Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Chcą spełnić marzenia młodych piłkarzy. Trwa zbiórka na nowe boisko

18 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:10 | redakcja@olawa24.pl

25

ocena 3 / 67%

Młodzi piłkarze z Oławy oraz Zarząd Akademii Piłkarskiej "Champions Oława" liczą na Waszą pomoc! W związku z budową nowego boiska przy ulicy Cichej w Oławie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz wymaganej infrastruktury, rozpoczęła się zbiórka potrzebnych pieniędzy na portalu zrzutka.pl.

Organizatorzy chcą zebrać 30 tys. zł przede wszystkim na ogrodzenie boiska, kontenery szatniowe oraz utrzymanie boiska.

W dalszej kolejności na budowę trybun, ławki rezerwowych, bramki i system nawadniający.

Pomóc możesz TUTAJ.

zbiorkaboisko.jpg

Oceń artykuł:

(3 głosów / 67%)
Zostaw komentarz
  • nie płacę owsiakowi!!!

    21 STYCZEŃ 2018, GODZ 09:49 | AUTOR: ~cześ

  • Oczywiście, że nikogo nikt nie zmusza do wpłat. Chłopaki chcą zrobić \\\"coś\\\" z \\\"Kowalem\\\" i należy się im szacunek. Ktoś kto wychował się w okolicach boiska ten wie co znaczy ten obiekt dla lokalsów. Wierzę, że uda się boisko postawić na nogi z pomocą lub bez pomocy miasta. A panom z ksu polecam pokończyć studia, dokształcić się i nie wypisywać głupot.

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 21:59 | AUTOR: ~Grubasek w zielonym tshircie

  • Nikt nikogo do wpłat na boisko nie zmusza, koniec kropka. A dla frustratów którzy wypisują kocopoły typu "róbcie to za darmo" polecam wyprawę do apteki po maść na ból dupy. Chłopacy z akademii chcą zrobić coś dla dzieciaków (wiem bo znam) a wy pewnie wyżywacie się bo w dzieciństwie sami nie mieliście gdzie grać. Dziękuję i pozdrawiam

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 21:08 | AUTOR: ~Gruby z solarium

  • Jakie zbieranie pieniędzy i kto ma dać BIEDNY:Piłkarzyki wasi rodzice biznesmeni niech sypną kasą a i tak jakoś w kosztach rozliczą.Ponadto trzeba TRAKTOWAĆ wszystkich chłopców równo , a nie selektywnie

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 20:41 | AUTOR: ~Gracz

  • zdecydowanie

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 20:09 | AUTOR: ~prawda boli

  • Buhaha "znacznie bardziej doświadczeni..."
    Rozumiem, że studia nawet AWF dają większe doświadczenie niż lata profesjonalnej gry w piłkę i to nie na poziomie B klasy.
    Rozbawiło mnie to na maxa
    Pozdrawiam "czempionsów" i ich poczucie humoru

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 20:02 | AUTOR: ~Ks

  • Spokojnie, krzyk i ujadanie do niczego nie doprowadzi, skupmy się na faktach...
    AP Champions nie gra w Oławie ze względu na niski poziom zawodów, na DZPN we Wrocławiu udział biorą zespoły wiodące w skali województwa i AP zawsze jest w 1 grupie, w każdym roczniku grając tam od 2 sezonów i mają możliwość regularnie mierzyć się m.in. z AP Śląsk Wrocław, Parasol Wrocław, FC Wrocław Academy, Olympic i inne. Jeśli chodzi o trenerów od grup dziecięcych - to niestety ale mylicie się - w AP są znacznie bardziej doświadczeni od swoich "kolegów po fachu"z KS, którzy to dopiero zaczynają swoją przygodę z trenerką (życzymy im szczerze powodzenia, to trudny i niewdzięczny zawód, w którym ważniejsze są umiejętności pedagogiczne oraz umiejętność nauczania techniki, najlepiej zdobyć je na AWFie - to taka uczelnia która trwa 5 lat i przygotowuje Cię do zawodu trenera czy nauczyciela sportu. Oprócz tego trzeba mieć również predyspozycje oraz nabywać doświadczenie, kształcić się samemu codziennie). Z tego co zauważyłem to dzieci odchodzą z miejskiego klubu przede wszystkim ze względu na trenerów wlaśnie...

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 16:47 | AUTOR: ~Gruby z Ksu

  • W KS -e opłata rodziców to 50 zł za treningi w większości z trenerami którzy mają znacznie większe doświadczenie w grze w piłkę niż wszyscy razem wzięci trenerzy AP

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:44 | AUTOR: ~Xyz

  • W klubie miejskim jest dotacja, ponieważ wszystkie drużyny reprezentują miasto w rozgrywkach DZPN. Ile drużyn w ogóle jest zgłoszonych do DZPN-u przez AP, dlaczego nie biorą udziału nawet w rozgrywkach DZPN organizowanych w Oławie. Na miejscu rodziców zainteresował by mnie ten fakt. Choć znając skłonność AP do szukania problemu, to z pewnością stwierdzą, że byli by źle traktowani.

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:41 | AUTOR: ~987

  • Jeden duży klub by starczył w mieście. Po co tworzyć sto następnych i później problemy z bazą treningową.

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:34 | AUTOR: ~Marian

  • Dotacja przydałaby się tak samo jak w klubie miejskim, żeby mogli prowadzić treningi za darmo.. a nie... w ks też pobierają kase od rodzicow.......

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 11:20 | AUTOR: ~rodZic

  • Koszą tyle pieniędzy za \"treningi\" i jeszcze mają czelność organizować zbiórkę na \"Spelnienie marzeń dzieciaków\" :o Żenada żenada żenadaaa

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 10:18 | AUTOR: ~Bliźniak

  • Prywatna działalność gospodarcza panów Wróbla i Łusia, przy której pobierają miesięczne składki od dzieci w wysokości 70 zł x 300 czy 400 osób, jak sami deklarują, to ja się pytam co robią z kasą?
    Nie rozumiem dlaczego miasto ma ich dotować, chyba po to żeby jeszcze więcej zostało w ich kieszeniach.
    Na miejscu rodzica zastanowił bym się za co płacę te 70 zł i jacy trenerzy z jakim doświadczeniem piłkarskim szkolą dzieci.

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 08:24 | AUTOR: ~Zdegustowany

  • teraz każdy będzie jakaś zbiorek robił aby kasę dostał porażka

    19 STYCZEŃ 2018, GODZ 07:40 | AUTOR: ~aqw

  • przecież to fundacja, tak samo jak klub miejski

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 23:08 | AUTOR: ~kasia

  • Jedno miasto jeden klub a nie jakieś dziwne twory.Jeśli ktoś otwiera prywatny biznes to niech sam w niego inwestuje,a jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi.Za chwilę znowu będą pewnie jęczeć jakie to miasto złe i wszyscy wokoło bo nie mają pieniędzy

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 23:00 | AUTOR: ~Oławianin

  • wspomóc to trzeba Mgks Oława bo to wstyd żeby takie duże miasto nie miało drużyny co najmniej w 3 lidze

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 21:13 | AUTOR: ~kibic

  • Odra Oława to w ogóle żądnych środków nie pozyskała hahahahhaah

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:54 | AUTOR: ~Olson

  • 200-300 osob czy ile deklaruja to jedyne 100 zl od osoby zbieraja po 70 zl 2 miesiące i maja wszystko.


    P.S. patrzcie ile Pan Wrobel wplacil ma gest!

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:51 | AUTOR: ~Xd

  • Pozyskali już więcej prywatnych środków niż wy na boisko na Bażantowej przez cały czas działanosci :)

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:50 | AUTOR: ~odra oława

  • Nie udało się przejąć boiska na Zaodrzu, to teraz muszą kombinować jak się nie narobić.

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:49 | AUTOR: ~Postprawda

  • Żenada! Po najmniejszej linii oporu. Najlepiej zbiórkę pieniędzy zrobić, znów obciążyć rodziców kosztami. A jak już będą mieć boisko to podniosą opłaty z 70 zł do 100 zł bo przecież utrzymują boisko. Ż E N A D A

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:42 | AUTOR: ~Olesław

  • Zbierają pieniądze na prywatny biznes wykorzystując do tego dzieci.Skoro są tacy uczynni i szlachetni to może niech robią to za darmo a nie ciągle płaczą że czegoś nie dostali.

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:30 | AUTOR: ~Oławianin

  • Z tego co wiem w akademii są 4 grupy wiodące niedługo będzie 5

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 18:58 | AUTOR: ~działacz

  • Młodych piłkarzy? Chyba swoje marzenie. Prowadzą tyle grup, a jedna jest nazywana „wiodąca”, są zabierani na turnieje itd, a reszta jak pachołki maja raz na kwartał jakiś sparing (zwykła kopanina jak na orliku).

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 18:50 | AUTOR: ~Olawianka