Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Śmiertelny wypadek w Gaci

17 STYCZEŃ 2018, GODZ 10:28 | redakcja@olawa24.pl

18

ocena 8 / 74%

Dzisiejszego poranka przed godziną 10:00 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Gać. Nie żyje około 50-letnia kobieta.

Kierująca samochodem marki Citroen, mieszkanka Gminy Oława chciała włączyć się do ruchu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej z kierunku Psar, w tym momencie uderzył w nią autobus jadący w kierunku Brzegu. Kobietę z rozbitego pojazdu wyciągnęli świadkowie zdarzenia.

Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. W chwili zderzenia jezdnia w tym miejscu była pokryta cienką warstwa lodu. Mimo ponad 40-minutowej reanimacji, nie udało się przywrócić akcji serca.

Policja wyznaczyła objazdy.

  

reklama
 

Oceń artykuł:

(8 głosów / 74%)
Zostaw komentarz
  • co wy tam wiecie - w nogach śpicie!!! obrońcy się znaleźli bo pewnie jak śnieg popada to sami z buta chodzicie a auta macie wtedy w garażu bo nie wiecie jak można w takich warunkach jechać autem hahahaha żałośni wy!!!

    21 STYCZEŃ 2018, GODZ 17:59 | AUTOR: ~cześ

  • Na szczęście Czesiu ma kółka z boku to się nie wywroci...

    21 STYCZEŃ 2018, GODZ 15:19 | AUTOR: ~Vasyl

  • Czesio jeżdzi rowerem więc jak wpadnie w poślizg to zeskakuje z roweru i trudno mu zrozumieć,że jadąc samochodem nie da się tak zrobić.

    20 STYCZEŃ 2018, GODZ 00:04 | AUTOR: ~Żu żu

  • do "cześ" -troche kultury,zginoł człowiek,współczucia dla rodziny

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 21:53 | AUTOR: ~coc

  • Jak za sze odzywaja sie sami geniusze ,sami naj... ,ludzie jacy wy jestescie zalosni ,dostosowala ,nie dostosowala ,kazdy kierowca wie ze to chwila ,sekundy ,po co te glupie i nikomu nie potrzebne teksty ,WYRAZY WSPOŁCZUCIA DLA RODZINY !

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:33 | AUTOR: ~Aganiotch

  • to trzeba było zachować ostrożność, to że był lud na drodze wcale jej nie usprawiedliwia!!!

    18 STYCZEŃ 2018, GODZ 10:36 | AUTOR: ~cześ

  • Tu niestety Leon ma rację z tą drogą to tragedia jeżdżę do Psar dziura na dziurze a o posypaniu to zapomnij. Pan wójt to o tej drodze już zapomniał???.

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 18:57 | AUTOR: ~PATRIOTA

  • Nie rozumiem po co wypisujecie swoje mądrości kiedy was tam nie było, ja byłem 2 minuty po zdarzeniu ponieważ mieszkam obok- co z tego że droga krajowa 94 była przed 10.00 rozjeżdżona i praktycznie sucha, kiedy ta od strony Psar to było jedno wielkie lodowisko, (żeby dojść na miejsce wypadku musiałem iść przy płocie) bo tam niestety nigdy się nie posypuje . Ale nikt nie wspomina o zaniedbaniach służb drogowych tylko od razu obwinia się tę biedną kobietę. Mogła jechać dość szybko więc na tym lodzie nie miała szans wyhamować- auto wyrzuciło na skrzyżowanie i tyle w temacie. Wyrazy współczucia dla rodziny .

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 15:50 | AUTOR: ~Leon

  • Co tu mówić wymuszenie stało się trudno.

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:10 | AUTOR: ~Mariope

  • z tą warstwą lodu to nie przesadzajcie, o 6 rano jechałem to jedynie na wioskach było ślisko, a na drodze krajowej tylko mokro co najwyżej, do 10 już dawno wszystko się stopiło bo rano nawet mrozu nie było

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 13:33 | AUTOR: ~cześ

  • jeszcze zamknieta

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 13:21 | AUTOR: ~X

  • Droga dalej zamknięta??

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 13:05 | AUTOR: ~Aatt

  • Droga dalej zamknięta??

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 13:05 | AUTOR: ~Aatt

  • Dużo jeżdżę małym autkiem w pracy i jest jedna podstawowa zasada - "Ograniczonego Zaufania" wiele razy mnie uratowała, ale to co się dzieje ostatnio, to przesada. Widać po uszkodzeniach że kierowca nawet nie miał czasu zareagować. Przykre ale tak się dzieje jak się nie wyważy wyobraźni na drodze.

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:48 | AUTOR: ~Minion

  • oczy w dupie miała

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:48 | AUTOR: ~cześ

  • Don Amigos jak kierowca ma wychamowac na oblodzonej nawierzchni jak ktos wjezdza pod kola? Troche wyobrazni

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:41 | AUTOR: ~Don Ulong

  • Don Amigos jak kierowca ma wychamowac na oblodzonej nawierzchni jak ktos wjezdza pod kola? Troche wyobrazni

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:41 | AUTOR: ~Don Ulong

  • Autobus jak i TIR po wciśnięciu hamulca staje w miejscu. Nadal nie myślcie i tak jeździjcie.

    17 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:28 | AUTOR: ~Don Amigos