Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Memoriał Zdzisława Nabiałczyka

10 STYCZEŃ 2018, GODZ 11:20 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W minioną niedzielę, 6 stycznia w hali sportowej OCKF w Oławie po raz ósmy odbył się Memoriał Zdzisława Nabiałczyka. Upamiętniając znanego i cenionego oławskiego trenera - klub MGKS Oława 1945 zorganizował turniej halowej piłki nożnej.

W turnieju udział wzięli piłkarze z rocznika 2009 z zaprzyjaźnionych klubów: UKS Kiełczów Academy Wrocław, UKS Szkolna Akademia Piłkarska Brzeg, Czarni Jelcz Laskowice. Przez cztery godziny rywalizacja przebiegała pomiędzy pięcioma drużynami w systemie "każdy z każdym", rozegrano 10 meczy.

Najlepszym zespołem okazał się UKS Akademia Piłkarska z Brzegu, który grał świetnie w całym turnieju. Nie przegrali ani jednego meczu. Rywalizacja pomiędzy drużynami była bardzo wyrównana. W miłej sportowej atmosferze po turnieju uroczyście wręczono okazałe puchary, medale i dyplomy. Nie zabrakło również nagród indywidualnych za najlepszego zawodnika, którym okazał się Karol Mik – MGKS Oława 1945 oraz najlepszego bramkarza – Filip Jankowski- UKS Kiełczów Academy Wrocław.

Nagrody i puchary wręczał obecny i śledzący wydarzenia na parkiecie wraz z najbliższą rodziną syn nieżyjącego już trenera Paweł Nabiałczyk. Koordynatorem turnieju był Miłosz Solarski.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce UKS Akademia Piłkarska z Brzegu

II miejsce Czarni Jelcz Laskowice

III miejsce MGKS Oława 1945

IV miejsce UKS Kiełczów Academy

V miejsce MGKS Oława 1945

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz