Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Straciła panowanie i wjechała do rowu

10 STYCZEŃ 2018, GODZ 10:54 | redakcja@olawa24.pl

15

ocena 2 / 50%

Tuż po godzinie 10:00 kobieta jadąca z Janikowa w kierunku Oławy straciła panowanie nad samochodem i wjechała do rowu, aktualnie ruch odbywa się wahadłowo.

10 stycznia po godzinie 10:00 kobieta kierująca samochodem marki Skoda jechała wraz z dzieckiem z Janikowa w kierunku Oławy, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu.

Na miejscu jest straż pożarna, policja oraz karetka pogotowia, która udziela pomocy poszkodowanym.

reklama

 

Oceń artykuł:

(2 głosów / 50%)
Zostaw komentarz
  • Prawda jest taka że płeć żeńska, w ogóle nie powinna wsiadać za kierownice jakiegokolwiek pojazdu, bo widząc co wyprawiają na drogach stwierdzam że jeżdząc bez jakiegokolwiek pomyślunku, stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu, a ta kolizja jest świetnym tego przykładem....

    14 STYCZEŃ 2018, GODZ 22:04 | AUTOR: ~maciek

  • ćpunem to sam jesteś frajerze a i co do karty motorowerowej to masz racje nie mam - bo nie jestem dzieckiem debilu ale ty bez niej na motorower nie wsiadaj!!!

    13 STYCZEŃ 2018, GODZ 16:24 | AUTOR: ~cześ

  • Do garów się pisze analfabeto. Jeśli baby do garów to frajerzy do kamieniołomów tyle w temacie .Pozdro dla autora Adama

    12 STYCZEŃ 2018, GODZ 14:42 | AUTOR: ~Baby

  • jesli chodzi o wypadek to gorące pozd. dla pana zarządcy dróg powiatowych Wojciecha Drozd.ala z Bystrzycy

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:54 | AUTOR: ~kklll

  • FACH to ty masz ćpunie szukając działki oby sie naćpac chłopczyku ty nawet nie masz karty motorowerowej to dziecko o o czym chczesz gadac
    kkkkm

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:51 | AUTOR: ~kkkmm

  • nie lepiej niech stoją gliny z radarem wyipisując mandaty w janikowie a kobieta z dzieckiem potrzebuje popomocy PALY no tak mało premi było pod koniec roku ? KUTASY a dziecko płacze a wy mandaciki wypisujecie hmmmm trzeba premie dostac KUTASY!!!!!!!!!!!KKKJJJ

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:38 | AUTOR: ~KKK

  • jedz tą drogą kutase to to zobaczysz obyś wpadł to tych jeziorek

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 19:30 | AUTOR: ~aaannn

  • Przede wszystkim jak wszyscy wiedzą jadący codziennie tą drogą ,że stan nawierzchni i pobocza jest fatalny. Jednak najlepiej napisać,że wpadła w poślizg ale wcześniej z 50m koło wpadło w dziurę pobocza z którego zarzuciło auto. To ,że padał deszcz i zrobiło się ślisko to auto znalazło się w rowie aby nie uderzyć w nadjeżdżające auta z przeciwka. Pierwszą pomoc udzielili przypadkowi Panowie,którzy są w wzorem do naśladowania aby nie przejechać obojętnie gdy ktoś potrzebuje pomocy .

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 16:23 | AUTOR: ~renata

  • Do adama!Baby do garów po to żeby chłopy mieli co wpierdalać i przy tym siedzieć przy komputerach i pieprzyć trzy po trzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    11 STYCZEŃ 2018, GODZ 16:19 | AUTOR: ~Żużu

  • babe do garuw a nie za kierownice

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 21:45 | AUTOR: ~adam

  • lepiej postawić znak 70 lub mniej niż wyremontować 4km drogi

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 20:18 | AUTOR: ~xawi

  • to trzeba mieć fach żeby do rowu wjechać na trzeźwo :D

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 12:27 | AUTOR: ~cześ

  • Oooo OSP Bystrzyca

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 11:25 | AUTOR: ~GB

  • Oooo OSP Bystrzyca

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 11:24 | AUTOR: ~GB

  • Kobiety na traktory.

    10 STYCZEŃ 2018, GODZ 11:23 | AUTOR: ~Promil