Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Samsung nagradza za opinie

12 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:30 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 3 / 100%

Posiadasz produkt marki Samsung lub myślisz o jego zakupie? Wystaw mu ocenę i wygrywaj cenne nagrody. Masz czas do końca roku!

Co można wygrać?
Przystępując do konkursu rywalizujesz o nagrody w 3. różnych kategoriach. Za najlepszą opinię ze zdjęciem produktu możesz wygrać odporny na wodę i pył smartfon Galaxy A5. W kategorii za najbardziej użyteczną opinię masz szansę zdobyć Soundbar wraz z głośnikiem niskotonowym, które stworzą strefę domowej rozrywki opartą na mocnym brzmieniu i stylowym designie. Natomiast w kategorii najbardziej opiniotwórcza osoba do wygrania jest inteligentny, zdalnie sterowany robot sprzątający o wysokiej mocy ssącej i zaawansowanym systemem nawigacji.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy kliknąć w ten LINK, wejść na stronę produktu i przejść do formularza opinii, w którym jako zalogowany użytkownik Ceneo, dodać swoją opinię o produkcie w czasie trwania konkursu. Potem wystarczy już tylko czekać na wyniki.

Warto się pospieszyć, bo konkurs trwa do 31 grudnia. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców do dnia 10 stycznia 2018 r. Życzymy powodzenia.

swieta_dedicatedcreation_1485.jpg

Oceń artykuł:

(3 głosów / 100%)
Zostaw komentarz