Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Wyprzedzał i zderzył się czołowo. 4 osoby w szpitalu

28 LISTOPAD 2017, GODZ 21:02 | redakcja@olawa24.pl

28

ocena 12 / 50%

Dzisiaj przed godziną 18:00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku cztery osoby zostały przewiezione do szpitala w tym kobieta w ciąży.

Tuż przed godziną 18:00 na drodze z Oławy do Jelcza-Laskowic na wysokości ogrodów działkowych doszło do czołowego zdarzenia samochodu marki Volkswagen oraz BMW. Kierujący Volkswagenen jechał w kierunku Oławy, na łuku drogi wykonał manewr wyprzedzania i uderzył w jadące z naprzeciwka BMW.

Cztery osoby trafiły do szpitala w tym kobieta w ciąży. Droga była zablokowana przez ponad dwie godziny, aktualnie ruch odbywa się już prawidłowo.

Na miejscu zdarzenia były zastępy straży pożarnej, policja oraz karetki pogotowia.

(brak)

 

Oceń artykuł:

(12 głosów / 50%)
Zostaw komentarz
  • Do fenix z 29 listopada: nie rozumiem twojego komentarza? To moglo przadazyc sie kazdemu? Kazdego moze spotkac nieszczescie, ze bedzie uczestniczyl w wypadku nie z wlasnej winy. To tak. Ale nie spotkaloby nas cos podobnego jak piszesz, gdyby w Polsce ludzie zaczeli jezdzic ODPOWIEDZIALNIE, a to znaczy rowniez dopasowujac warunki na drodze do predkosci, nie przekraczajac tej predkosci, nie jezdzac po pijanemu itd., itd. Na polskich drogach jest niestety patologia. I pora to zmienic, bo nie robiac nic albo niewiele dochodzi wlasnie do takich nieszczesc jak to, gdzie cierpia niewinni ludzie. Zal sciska serce, ze najwieksza cene ponioslo to najmniejsze, ktore powinnismy my jako dorosli najwiecej chronic.

    07 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 00:16 | AUTOR: ~Sw. Mikolaj

  • Pamietam jakis czas temu informacje, ze mniej wiecej w tym rejonie zostal potracony czlowiek na motocyklu przez wyprzedzajaca go kobiete w aucie. Teraz ta tragedia. Tyle juz mozna przeczytac o wypadkach spowodowanych przez przekraczanie predkosci, przez pospiech kierowcy, a nadal nikt nie potrafi wyciagnac z tego wnioskow. To dzieje sie wszedzie. Np. na osiedlu Sobieskiego w Olawie sa ulice, gdzie mozna jechac tylko bardzo powoli, a pierszenstwo maja piesi, a i tak wszycy tam jada 30-40 km/h albo szybciej. Gdzie jest policja? Tak czesto sie boje, ze kiedys jakies dziecko wybiegnie z placu zabaw, schowane miedzy parkujacymi autami prosto komus pod kola, kto musi gnac..... po smierc.

    07 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 00:06 | AUTOR: ~Sw. Mikolaj

  • Sylwia,która pisałaś komentarz niżej,Ty byłaś przy tej dwójce poszkodowanych,ja byłam przy Kindze,do przyjazdu policji i straży pożarnej.Ludzie i tak pomogli w miarę.Współczuję bardzo Kindze.Życzę powrotu do zdrowia wszystkim. Kinga będzie dobrze,trzymaj się kochana

    01 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 22:13 | AUTOR: ~Ela z.s

  • do xxxx tiry wyprzedzają ba jak jakaś c..a ślepa albo powinna jechać pekaesem lub taryfą jedzie poza obszarem zabudowanym to cię tiry wyprzedzają i ty stwarzasz największe zagrożenie

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:52 | AUTOR: ~kierowca tira

  • Byłam na miejscu zdarzenia , siedziałam na poboczu z poszkodowanymi do czasu przyjazdu służb i widziałam jak cierpią , krzyczą z bólu . Widziałam jak niewiele osób wychodzi do poszkodowanych z pomocą , wszyscy obojętnie zawralaci . Więc nie wypowiadanie się ludzie na ich temat , skoro nawet w takiej sytuacji nie potraficie nieść pomocy.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:17 | AUTOR: ~Sylwia

  • Administrator tej strony powinien zablokować możliwość dodawania komentarzy w tak delikatnych sprawach ja ta. Sytuacja, która spotkała wszystkich poszkodowanych nie powinna być oceniana przez ludzi anonimowych a zwłaszcza przez, pożal się Boże, praworządnych i nieskazitelnych internautów, którzy tylko potrafią oceniać i obwiniać. Pomyślcie chwilę, również o rodzinach poszkodowanych. Nikt y nas nie jest bez winy takiej czy innej i każdego z nas mogło spotkać coś podobnego.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 15:15 | AUTOR: ~fenix

  • ten kierowca co to spowodował będzie miał to na sumieniu do końca życia, jak będzie w ogóle mógł z tym żyć

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 14:44 | AUTOR: ~cześ

  • Kinga żyje, dziecko niestety nie przeżyło. Tragedia stracić dziecko w zaawansowanej ciąży. Pomódlmy się o siłę dla tej młodej matki, jak również za poszkodowanych, z których jedna osoba jest w stanie bardzo ciężkim i kolejna doba będzie decydującą dla Jej życia a nie szukacie winnych!!! To nic nie da, stało się...

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 13:40 | AUTOR: ~B

  • Ludzie opanujcie się trochę dlaczego odrazu jedziecie po nich jak po dzikiej świni stalo się najważniejsze że nie zginęli na miejscu z tego co wiem wszyscy żyją wyjdą z tego jeden nie fortuny wypadek czy nikomu z was nigdy nic się nie przydarzyło!!!!! Oceniać każdy potrafi pomyślcie co czuje rodzina kierowcy czytając wasze komentarze!!!! Auto to zecz nabyta !!!!K...a

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 12:05 | AUTOR: ~K...

  • Brak wyobraźni swoją drogą ale na tamtym łuku wyprzedzając tak naprawdę jest linia przerywana więc mozna tam wyprzedzać... kolejny absurd na naszych drogach nawet oznakowania poziomego nie potrafią dobrze zrobić a nie wspomne juz o stanie nawierzchni tej drogi.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 11:50 | AUTOR: ~Kamil

  • Ludzie czy wy jesteście normalni ?! Matka z córką w ciąży są w stanie krytycznym, lekarze walczyli o życie tej dziewczyny kilka godzin a wy piszcie że szkoda aut ?! Zastanówcie się trochę !

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 11:16 | AUTOR: ~A.

  • Co się dziwić jak na tej drodze nawet tiry tak wyprzedzają,szkoda słów... Pozabierać prawa jazdy,dołożyć kary pieniężne i może wtedy by się nauczyli...

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 11:14 | AUTOR: ~Xxxx

  • @Bmw fan, kierowca BMW jechal w pasach. Jak chcesz sie bawic w rekonsteukcje wypadkow drogowych to moze poczytaj pare ksiazek albo obejrzyj kilka filmikow a dowiesz sie,ze nie tylko glowa moze wybic szybe.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 10:53 | AUTOR: ~Z.

  • Posiedzi ze 3 -5 lat zaliczy od nowa egzamin to wtedy sie nauczy jezdzic. I najlepiej niech płaci odszkodowania ze swojej kieszeni. Moze to będzie dobra nauczka.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 08:10 | AUTOR: ~Bandzior

  • Rodzinę osob poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt na e-mail m.dabrowska671@wp.pl Mam informacje do przekazania.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 08:07 | AUTOR: ~Mąłgorzata

  • no i znowu idiota na drodze

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 08:00 | AUTOR: ~lolka

  • Tak z innej beczki. Jakby to byla wina kierowcy BMW to juz by bylo ze buraki z BMW itd a w tym wypadku nikt nie napisal ze kierowcy grupy VAG to bezmozgi zeby wyprzedzać na łuku drogi itd.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 07:12 | AUTOR: ~Obserwator

  • No tak,brawura i pewność siebie że zawsze dam radę,niestety nie w tym przypadku.Byłam na miejscu tego zdarzenia,pomagałam w udzielaniu pierwszej pomocy,nas też ten młody kierowca kilka sekund wcześniej wymijał.No i skończyło się tragicznie.Mam tylko nadzieję, że z Kingą i jej dzieckiem wszystko jest dobrze.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 06:59 | AUTOR: ~Ela z.s

  • fajne autka.... były

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 06:52 | AUTOR: ~cześ

  • no i debile jak byli tak i sa nadal ... i czemu mnie to nie dziwi ? Polska wyprzedzanie na 4go, na podwojnej ciaglej itd itd ....

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 23:10 | AUTOR: ~kama

  • Czy orientujecie się jak droga,
    czy jest już przejezdna ???

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 22:31 | AUTOR: ~Kamil

  • ciekawe kto był kierowcą passata

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 22:11 | AUTOR: ~tomek

  • Każdy tak najezdza na markę bmw że sami idioci nią jeżdżą. No to proszę bardzo. Nie tylko idioci jeżdżą ta marka ! Szkoda ludzi

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 22:03 | AUTOR: ~Anonim

  • Każdy tak najezdza na markę bmw że sami idioci nią jeżdżą. No to proszę bardzo. Nie tylko idioci jeżdżą ta marka ! Szkoda ludzi

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 22:03 | AUTOR: ~Anonim

  • Kierowca BMW musiał jechać bez pasów, patrząc na przednią szybę. .

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 21:58 | AUTOR: ~Bmw fan

  • Co za debile! Ludzie myślcie trochę za kierownicą! Jak sami się zabijecie to pół biedy, naturalna selekcja, ale dlaczego przez waszą głupotę muszą cierpieć ludzie, którzy np. spokojnie wracają do domu?! Często jadę tą drogą i niestety takie ryzykowne sytuacje zdarzają się cały czas. Ostatnio sama rozpoczęłam manewr wyprzedzania który sygnalizowalam dużo wcześniej a i tak nagle jakiś debil postanowił mnie wyprzedzać jak ja już zaczęłam wyprzedzać auto przede mną!

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 21:45 | AUTOR: ~Zbulwersowana

  • Masakra!!!!!