Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Straciła panowanie i uderzyła czołowo w jadący samochód

25 LISTOPAD 2017, GODZ 10:39 | redakcja@olawa24.pl

15

ocena 1 / 0%

W piątkowe popołudnie, tuż przed miejscowością Siedlce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 24 listopada około godziny 14:00. Kierująca samochodem marki Peugeot, 24-letnia kobieta jechała w kierunku Siedlec. Na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, wjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem marki Skoda, który jechał w kierunku Oławy. Pojazdem podróżowała 56-letnia kobieta wraz z 36-letnią pasażerką. Wszystkie osoby z ogólnymi urazami zostały przewiezione do szpitala na badania.

Policja nałożyła mandat karny na sprawczynię zdarzenia. Uczestniczki wypadku były trzeźwe.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • mietek - nie histeryzuj, ostatni to ja napisałem a ten o którego ci chodzi był pierwszy i to było pewno specjalnie tak dla jaj :D

    27 LISTOPAD 2017, GODZ 12:21 | AUTOR: ~cześ

  • Do ostatniego pana który napisał (brak słuf) Naucz się pan pisać poprawnie bo brak słów piszę się tak jak ja to napisałem. Brak słów to do takich analfabetów jak pan.

    27 LISTOPAD 2017, GODZ 11:45 | AUTOR: ~mietek

  • tobie nawet tego pewnie by nie dali

    27 LISTOPAD 2017, GODZ 08:32 | AUTOR: ~cześ

  • Na traktor jeszcze masz pewnie haha kiedyś ta kategorie Ci dali bo bałeś się taczka gnój wywozić haha

    27 LISTOPAD 2017, GODZ 00:10 | AUTOR: ~Mk

  • czarny, nie będę się przed tobą tłumaczył ale prawko mam już dawno i to nie tylko na banalną kat B

    26 LISTOPAD 2017, GODZ 14:13 | AUTOR: ~cześ

  • Cześć ty pało!! nie rozumiesz bo ty całe życie jeździsz rowerem bo za głupi jesteś na zrobienie prawka więc zamknij pizde ćwoku jeden.

    26 LISTOPAD 2017, GODZ 11:48 | AUTOR: ~czarny

  • telefon w ręce a mózg w torebce :D

    26 LISTOPAD 2017, GODZ 09:53 | AUTOR: ~cześ

  • pewnie telefon w ręce i są efekty

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 22:25 | AUTOR: ~przechoj

  • Babie to tylko taczki dać a nie samochód

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 17:17 | AUTOR: ~Promil

  • Jaro - co ty pieprzysz!!! Czy ta osoba jechała tą drogą pierwszy raz w życiu??? Jeśli jechała pierwszy raz i miała co najmniej 2 promile na wydechu to jestem w stanie to zrozumieć, inaczej po prostu kurwa się nie da!!!

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 16:40 | AUTOR: ~cześ

  • Tam ków zapieprzają jak powaleni noi są efekty

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 14:00 | AUTOR: ~Lol

  • "Cześ" nie życzę Ci podobnych przypadków ale jeśli kiedyś trafisz na portal, to mam nadzieję że również jakiś Janusz oceni Cię w twoim stylu.

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 14:00 | AUTOR: ~Jaro

  • "Cześ" nie życzę Ci podobnych przypadków ale jeśli kiedyś trafisz na portal, to mam nadzieję że również jakiś Janusz oceni Cię w twoim stylu.

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 14:00 | AUTOR: ~Jaro

  • jak można kurwa takie coś zrobić po trzeźwemu to ja nie rozumiem...