Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Ruszyła sprzedaż biletów na "Kłamstwo"

20 LISTOPAD 2017, GODZ 10:52 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

Od dzisiaj rusza sprzedaż biletów na spektakl "Kłamstwo" w reżyserii Wojciecha Malajkata, który odbędzie się 25 stycznia w OWE Odra.

Spektakl „Kłamstwo” jest oparty na jednym z najnowszych tekstów Floriana Zeller’a, najgorętszego literackiego talentu Francji, autora głośnej sztuki „Prawda” oraz powieści „Julien Parme” – nominowanej do najważniejszego francuskiego wyróżnienia literackiego – Nagrody Goncourtów.

„Kłamstwo” jest intelektualną rozgrywką między dwiema parami uroczych i… jakże przy tym zakłamanych ludzi, błyskotliwą, niejednoznaczną i utrzymaną w komediowej konwencji sztuką, w której główne role odgrywają emocje, skomplikowane relacje, zdrada oraz… kłamstwo właśnie!

Czy można kogoś kochać i okłamywać? Czy kłamstwo może być dowodem miłości? Czy kłamstwo „w dobrej wierze” jest naprawdę w dobrej wierze? „Kłamstwo” to niesamowite i przenikliwe, a przy tym – o zgrozo – zabawne studium kłamstwa. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo. Jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie? On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa, które tną… jak brzytwa, a tonący?… No właśnie.

Kłamstwo | Le Mensonge

tekst: Florian Zeller

przekład: Barbara Grzegorzewska

reżyseria: Wojciech Malajkat

scenografia: Wojciech Stefaniak

wykonawcy w zmiennej obsadzie: Joanna Liszowska/Izabela Kuna, Milena Suszyńska/Adriana Kalska, Piotr Szwedes/Wojciech Malajkat, Mikołaj Roznerski/Sambor Czarnota

czas: 115 minut (1 przerwa)

Bilety normalne w cenie 85 zł. i ulgowe – 65 zł. do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz