Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Włamał się do altanki, zatrzymała go policja

20 LISTOPAD 2017, GODZ 10:05 | redakcja@olawa24.pl

2

ocena 2 / 50%

Młody mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice niedawno zakończył odbywanie kary w więzieniu, niestety nic go to nie nauczyło, W piątek wkradł się do altanki na ogrodach działkowych. Policja zatrzymała go na gorącym uczynku.

23-letni mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice wkradł się do altanki w ogrodach działkowych "Wiosna" w Jelczu-Laskowicach. 17 listopada około godziny 18:00 kobieta przechodząca obok ogrodów działkowych, usłyszała dźwięk tłuczonego szkła. Podejrzewając, że mogło stać się coś złego, zadzwoniła na policję. Dyżurny natychmiast skierował we wskazane miejsce patrol.

Funkcjonariusze błyskawicznie zlokalizowali miejsce, z którego dochodziły niepokojące odgłosy. Zauważyli wybite okno w altance, a w środku młodego mężczyznę, który nie zdołał uciec. Funkcjonariusze zatrzymali go, wylegitymowali i doprowadzili do komendy policji , gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. Okazało się, że sprawcą włamania jest 23-letni mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice, który w niedalekiej przeszłości odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Tym razem grozi mu surowsza kara, nawet do 15 lat pozbawienia wolności, za przestępstwo popełnione w warunkach recydywy. O jego losie zadecyduje sąd.

Oceń artykuł:

(2 głosów / 50%)
Zostaw komentarz
  • hahaha ale debil z niego

    20 LISTOPAD 2017, GODZ 16:57 | AUTOR: ~cześ

  • No i gitara. Szkoda tylko, że recydywa nie odbywa wyroku np. w kamieniołomie, gdzie ciężko pracowaliby na michę żarcia. Najpierw praca, potem "papu". Taką resocjalizację rozumiem. Patologia i chołota polskiego społeczeństwa.

    20 LISTOPAD 2017, GODZ 13:51 | AUTOR: ~Sierioża Blyat