Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Silent Disco w Oławie

14 LISTOPAD 2017, GODZ 11:36 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

Już w ten piątek rozpocznie się szósta edycja Moico Enjoy Music #6, która odbędzie się pod hasłem „Odkrywaj i Twórz Muzykę”. W tym roku organizatorzy odświeżyli koncepcję wydarzenia. Oprócz koncertów, po raz pierwszy zapraszają na warsztaty z zakresu produkcji muzycznej oraz Silent Disco, które odbędzie się zarówno we Wrocławiu jak i Oławie.

Wydarzenie organizowane od sześciu lat we Wrocławiu cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i za każdym razem przybliża publiczności nowe, ciekawe zespoły. To tutaj swoją karierę rozpoczęły duety Xxanaxx czy Coals. Podczas tegorocznej edycji festiwal został podzielony na dwie części - Odkrywania i Tworzenia Muzyki. Cykl wydarzeń zakończy finał 15 grudnia.

W tym roku po raz pierwszy festiwal odbędzie się w dwóch miastach. Od początku września internet oraz telewizja Moico dostępne są także w Oławie i to tutaj odbędzie się jedno z wydarzeń - Silent Disco. 30 listopada organizatorzy za pomocą internetu połączą razem dwa miasta: Wrocław i Oławę, aby zrobić jedną, wspólną imprezę.

Uczestnicy będą mogli potańczyć do wybranej przez siebie muzyki w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz w Kinie Odra w Oławie. Jest to niepowtarzalna szansa, żeby pobawić się w kinach i móc pozdrowić oraz zobaczyć uczestników z drugiego miasta. Podczas imprezy odbędzie się streaming w KNH z transmisją wydarzenia w Oławie, a w Kinie Odra pokażemy, jak bawią się uczestnicy Silent Disco we Wrocławiu. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie. W Kinie Nowe Horyzonty zagrają Spisek Jednego i Wojtek Furmaniak, a w Oławie Novicky oraz Boryn.

Więcej informacji o festiwalu i organizatorze dostępnych jest na www.moico.pl oraz Facebooku https://www.facebook.com/EnjoyMoico/, natomiast o Silent Disco w Oławie więcej szczegółów tutaj: https://www.facebook.com/events/334265510374798/.

m_mem_plakat_01.jpg

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz