Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Kolizja motocykla z samochodem

10 LISTOPAD 2017, GODZ 19:18 | redakcja@olawa24.pl

8

ocena 4 / 100%

Kilka minut przed godziną 19:00 na ulicy Strzelnej w okolicy sklepu Żabka doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla.

O utrudnieniach i wypadku poinformowali nas czytelnicy. Poszkodowany w zdarzeniu został kierujący jednośladem mężczyzna. Pierwszej pomocy udzielili mu oławscy strażacy. Po kilku minutach na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

Oceń artykuł:

(4 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • Kto na kim wymusił? Auto wyjeżdżające spod żabki, czy motocyklista coś odwalił? Inne powody?

    11 LISTOPAD 2017, GODZ 12:11 | AUTOR: ~BKK

  • Karetka akurat ta która przyjechała stacjonuje na codzień w Jelczu. Więc mogła upłynąć te 18 minut od zdarzenia do przyjazdu... Ciężko niektórym zrozumieć że karetki po prostu może nie być dostępnej bo do jakiegoś innego przypadku może być wtedy zadysponowana. Mam nadzieję że z motocyklistą wszystko w porządku. Lwg

    11 LISTOPAD 2017, GODZ 10:29 | AUTOR: ~Motocyklista

  • Stosunkowo często zdarza się, że strażacy udzielają kwalifikowanej pierwszej pomocy przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego. To, że karetka przybyła w tym przypadku do zdarzenia po dokładnie 18 minutach od przybycia straży często jest winą nas samych czyli społeczeństwa. Mylimy ratownictwo medyczne (które ma działać w stanach NAGŁEGO zagrożenia życia i zdrowia) z taksówką i świąteczną opieką zdrowotną. Pogotowie ma bardzo dużo wezwań i czas dojazdu na pewno nie wynika z ich opieszałości! Na zdjęciach widzimy samochód ratowniczy prywatnej firmy ROTA-MED który „najechał” na zdarzenie. W związku z warunkami atmosferycznymi poszkodowany zaopatrzony i przygotowany do transportu został schowany do tegoż wozu a po przybyciu ZRM przekazany przez strażaków z JRG Oława. Pozdrawiam.

    11 LISTOPAD 2017, GODZ 09:54 | AUTOR: ~RM

  • A nie pomysleliście że nie było karetki w szpitalu .Będąc wczoraj wieczorem godzinę na mieście osobiście widziałam 3 karetki jak jeździły na sygnale .Może były u innych potrzebujących. Myślicie że oni maja jeden wyjazd dziennie

    11 LISTOPAD 2017, GODZ 09:02 | AUTOR: ~Monika

  • Dlatego jest napisane ze pomocy musieli udzielic mu strazacy bo na karetke nie mozna bylo sie doczekać...

    11 LISTOPAD 2017, GODZ 08:25 | AUTOR: ~Denis

  • a gówno prawda karetka przyjechała po prawie 30 min!

    10 LISTOPAD 2017, GODZ 23:04 | AUTOR: ~znajomy

  • Z olawskiego szpitala?

    10 LISTOPAD 2017, GODZ 22:25 | AUTOR: ~Anonim

  • A co to za karetka?

    10 LISTOPAD 2017, GODZ 22:21 | AUTOR: ~Anonim