Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Pożar na Dąbrowskiego. Ewakuowano mieszkańców

31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:22 | redakcja@olawa24.pl

21

ocena 5 / 60%

olawa24.pl

Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru jednego z mieszkania w budynku socjalnym przy ul. Dąbrowskiego w Oławie. Konieczna była ewakuacja lokatorów.

Ogień pojawił się kilka minut przed godziną 11:00 na parterze dwupiętrowego bloku. Większość mieszkańców samodzielnie opuściła budynek jeszcze przed przyjazdem strażaków, jeden mieszkaniec wyszedł z pomocą policji i straży pożarnej. Strażakom szybko udało się zlokalizować ogień, po kilku minutach był on ugaszony.

Obiekt ten zwany "Domem cudów" jest bardzo dobrze znany zarówno funkcjonariuszom policji, jak i straży pożarnej. Ten adres już wielokrotnie był powodem ich interwencji. Dochodzi tam bardzo często do libacji alkoholowych, bójek oraz do zaprószenia ognia.

Na miejscu pojawił się także zarządca budynku, policja, pogotowie ratunkowe oraz straż miejska.

Oceń artykuł:

(5 głosów / 60%)
Zostaw komentarz
  • Cześ jaki tam kłopot ja już nikim się nie przejmuje huj z innymi ważne żeby dziecko wcześniej szybko się nie urodziło bo będą wtedy kłopoty z jego zdrowiem a tego nie chcę.

    25 LISTOPAD 2017, GODZ 23:48 | AUTOR: ~Klaudia

  • Klaudia, nie spinaj się tak bo jeszcze urodzisz przedwcześnie i dopiero będzie kłopot!

    13 LISTOPAD 2017, GODZ 07:53 | AUTOR: ~cześ

  • A mojej historii tym bardziej...!!

    06 LISTOPAD 2017, GODZ 14:28 | AUTOR: ~Klaudia

  • A ty pierogi mnie nie strasz bo nie znasz mnie

    06 LISTOPAD 2017, GODZ 14:28 | AUTOR: ~Klaudia

  • Haha burmistrz mi może to ja go moge pozwac ze taki wredny jest zamiast pomagać ludziom którzy nie piją to pomaga tym którzy piją mam już dość wszystkiego albo złożę skargę do sądu we Wrocławiu albo nie Wiem co bo ktoś nie będzie się męczył i rodził dzieci a ktoś inny będzie zabierał i się głupio cieszył.

    06 LISTOPAD 2017, GODZ 14:26 | AUTOR: ~Klaudia

  • Zróbmy zrzutke dla Janka

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 20:01 | AUTOR: ~Donata

  • Klaudia nie obrażaj burmistrza bo Cię pozwie...

    02 LISTOPAD 2017, GODZ 21:20 | AUTOR: ~Pierogi

  • Burmistrz to cwel a Tym bardziej zastępca bo jak chodze do nich na rozmowę to pieprza mi ze nie dadzą mi mieszkania socjalnego ponieważ tam dzieją się cuda i dziwy to na huj przyznają takie mieszkania dla pjakow zamiast dla normalnych rodzin.Moim zdaniem to ludzie z urzędu miasta są pojebani i nie mają współczucia dla normalnej rodziny która ma trudną sytuację mieszkaniową tylko potrafią powiedzieć że to nie ich wina że tak się dzieje a nie inaczej tak jak ostatnio byłam u zastępcy i rozmawiałam o przydział mieszkania bo moje dziecko jest w rodzinie zastępczej z powodu trudnej sytuacji a teraz jestem w drugiej ciąży i bym chciała odzyskać to pierwsze poniewaz mieszkam razem z wujkiem nie powiem jakim ciocia psychicznie chora prababcia oraz konkubentem to powiedzieli mi że to jest Pani sprawa co Pani robi ze swoim życiem proponowali mi też dom samotnej matki Ale odmówiłam ponieważ chce wychować te dzieci razem ze swoim konkubentem no ludzie zlitujcie się jak można tak mówić do kobiety w ciąży takich ludzi to powinni od razu wypierdolic z pracy bo oni nawet nie myślą mozgiem zamiast tych mieszkań w których przebywają pjaki to by mogli zbudować jakies mieszkania dla rodzin z dziećmi które są w trudnej sytuacji

    02 LISTOPAD 2017, GODZ 17:55 | AUTOR: ~Klaudia

  • Nawet Jelcz się przy tym chowa

    01 LISTOPAD 2017, GODZ 21:56 | AUTOR: ~autopsja

  • Janek dalej pali :D

    01 LISTOPAD 2017, GODZ 13:20 | AUTOR: ~cześ

  • Największa patologia w mieście. Ja bym tego nie gasił w ogóle. Wypaliłoby się siedlisko fermentu

    01 LISTOPAD 2017, GODZ 13:10 | AUTOR: ~Oławianka

  • A co z Jankiem piszcie!!!

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 17:26 | AUTOR: ~Kriskowal

  • A jakby zrobili Dom Samotnej Matki lub coś w tym rodzaju a nie Patoli trzymać i utrzymywać którzy ciągle chleją i robią bójki każdy w większości boi się przejść tam w szczególności dzieci idą na spacer lub na plac zabaw porażka a miasto nic

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 15:47 | AUTOR: ~Daro

  • A jakby zrobili Dom Samotnej Matki lub coś w tym rodzaju a nie Patoli trzymać i utrzymywać którzy ciągle chleją i robią bójki każdy w większości boi się przejść tam w szczególności dzieci idą na spacer lub na plac zabaw porażka a miasto nic

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 15:46 | AUTOR: ~Daro

  • A jakby zrobili Dom Samotnej Matki lub coś w tym rodzaju a nie Patoli trzymać i utrzymywać którzy ciągle chleją i robią bójki każdy w większości boi się przejść tam w szczególności dzieci idą na spacer lub na plac zabaw porażka a miasto nic

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 15:46 | AUTOR: ~Daro

  • szkoda ze sie nie spalilo cale byl by spokoj jak dojdzie do tragedi do miasto cos z tym zrobi zarzadca sie cieszy bo kase robi na remontach i zaxiera rece ale to idziez naszych podatkow

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:14 | AUTOR: ~mar

  • patologia jebana, gorsze to od szczurów!!!

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:26 | AUTOR: ~cześ

  • Ta i teraz burmistrz ze switą znowu odnowi im lokale itd , wprawcie im jeszcze nowe okna i grzejniki !!!

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:25 | AUTOR: ~oławiak

  • ha ha miasto wyremontuje

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:21 | AUTOR: ~uhaa

  • Wyszedł przy pomocy policji i STRAŻY POŻARNEJ jeszcze przed przybyciem straży pożarnej...

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:11 | AUTOR: ~R4v3k

  • Który to już raz, 20 ?

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:53 | AUTOR: ~Olek