Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Są pieniądze na przebudowę drogi Piskorzówek – Radłowice

11 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:40 | redakcja@olawa24.pl

19

ocena 24 / 38%

Gmina Domaniów

Gmina Domaniów pozyskała 340 200 zł na przebudowę drogi gminnej Piskorzówek – Radłowice.

W ramach przedmiotowego zadania zostanie przebudowana część drogi gminnej nr 111593D od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1591D do końca miejscowości Radłowice. Droga zostanie przebudowana na odcinku 1,620 km. Przebudowa polegać będzie na wzmocnieniu konstrukcji drogi w celu dostosowania do przenoszenia obciążeń ciężkich pojazdów rolniczych oraz poszerzeniu jezdni do 5 m.

W ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony przetarg w celu wyłonienia wykonawcy przebudowy drogi.

Oceń artykuł:

(24 głosów / 38%)
Zostaw komentarz
  • Nie jestem zwolennikiem poprzedniej władzy ale przedtem nie było tworzonych tyle miejsc pracy NIKT nic nie obiecywał tak jak teraz

    31 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 08:14 | AUTOR: ~Obywatel

  • Komentarze pod spodem pisali chyba zwolennicy poprzedniej władzy. To w tamtym czasie wszystko co możliwe zostało sprzedane w gminie. Założę się, że i ziemią handlowali- stąd pomysł, na który obecnie nikt nie wpadł.
    Pozdrawiam

    29 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:35 | AUTOR: ~Cóż...

  • LUDZIE!!!! Skąd w Was tyle jadu, zawiści i zgnilizny w sercu?! Niewiele jest dróg gminnych i te właśnie wójt robi. Pretensje do powiatu, że drogi powiatowe są w opłakanym stanie! Co Brezden tam na tym tronie robi? NIC DLA WASZEJ GMINY!

    29 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:23 | AUTOR: ~Żal

  • Zamiast nanieść ziemi pod nowy cmentarz bo tam brakuje to sołtys wozi do brata a później cała wioska się zrzuci na kupno ziemi

    17 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:03 | AUTOR: ~Żenada

  • Ludzie widzą i na kampanii wyciągna wszystkie brudy

    14 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:03 | AUTOR: ~Mieszkanka

  • Ludzie widzą i na kampanii wyciągna wszystkie brudy

    14 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:03 | AUTOR: ~Mieszkanka

  • Byłem widziałam ten nasyp tam jest z 40 ciezarowek wystarczy policzyć:
    40samochodów skromnie po 400zł za samochód to daje ładny pieniądz

    13 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 08:11 | AUTOR: ~Niezadowolona

  • Jakbyś miał układy to też byś dostał ziemie

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 17:11 | AUTOR: ~Mnki

  • Co z działkami które są niżej są zalewane?

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:24 | AUTOR: ~?

  • Władza tego nie widzi tak samo jak chemikalia pod oknem a może nie chce widzieć

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:03 | AUTOR: ~L

  • Święte słowa zamiast sprzedać ziemię z boiska i pieniądze przeznaczyc na rapid -lepiej dać rodzinie

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:52 | AUTOR: ~

  • To nic nie da to jest rodzina sołtysa A nasz sołtys twarda ręką trzyma cała gmine

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:30 | AUTOR: ~Kumoter

  • Do nadzoru budowlanego z nim niech przewrócił działkę do stanu pierwotnego

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:17 | AUTOR: ~Obywatel

  • Widziałem że jeden właściciel działki podniósł się nad innymi ponad metr bez żadnych murów operowych i ma to gdzieś że innych zalewa woda

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:08 | AUTOR: ~M

  • A ziemia spod drogi trafi do Domaniowa na ulicę Wierzbowa

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:03 | AUTOR: ~Kre

  • Dorga Polwica - Pełczyce jest drogą powiatową więc chyba Powiat za to odpowiada

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 08:01 | AUTOR: ~P

  • A może by tak zrobić drogę Polwica-pełczyce??

    12 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 06:45 | AUTOR: ~.

  • a ty chcesz mieć złą?

    11 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 14:11 | AUTOR: ~cześ

  • Wojtek musi mieć dobrą drogę do domciu.

    11 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:53 | AUTOR: ~q